TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Koronacja Yody na Króla Polski

2010-09-27 10:54:16 Facebook

Nie trzeba chyba nikomu przedstawiać małego, zielonego mistrza Jedi, czyli Yody. W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce Marcin Byrski, jeden z użytkowników serwisu Facebook, założył wydarzenie „Koronacja Yody na Króla Polski”, które odbędzie się 30 września od godziny 2:00 do 5:00. Na dzień dzisiejszy w tym wydarzeniu chęć swojego udziału zadeklarowało już ponad 30 tysięcy osób. Sam autor tak opisuje to wydarzenie:

„Jeśli z Jezusa chcą zrobić Króla Polski, to i z Yody można! Wystarczy, że będziecie spać 30. września między 02:00 a 05:00, a dokona się intronizacja Yody na Króla Polski. Niech Moc będzie z Wami!”

Jeśli również chcecie wziąć udział w koronacji Yody na Króla Polski możecie to zrobić w tym miejscu:

Koronacja Yody na Króla Polski

KOMENTARZE (62)

Humor

Jak powinno się skończyć ''Imperium kontratakuje''

2010-09-24 21:05:27 YouTube

"How It Should Have Ended" to popoularna seria filmów animowanych umieszczanych w serwisie YouTube, która pokazuje jak we właściwy sposób powinny kończyć się różne filmy. Mija 30 lat od premiery "Imperium kontratakuje", więc komediowa seria zajęła się Epizodem V:To nie pierwsze pojawienie się Star Wars w serii "How It Should Have Ended": tym miejscu obejrzeć można jak powinna się skończyć "Nowa nadzieja".
KOMENTARZE (19)

Humor

G33k & G4M3R Girls

2010-09-15 19:55:37 Oficjalny blog

Katy Perry doczekała się kolejnej fanowskiej przeróbki swojej piosenki. Po „I Kiss A Nerd” i „California Dorks” przyszła pora „G33k & G4M3R Girls”. Jest to utwór zespołu Team Unicorn wzorowany na „California Girls”. Grupa o jakże przebojowej nazwie, złożona z: Michele Boyd, Clare Grant, Milynn Sarley, Rileah Vanderbilt i Setha Greena wsparta legendarnym scenarzystą komiksów Stanem Lee i Katee Sackhoff („Battlestar Galactica”) nagrała również teledysk do piosenki. W filmiku jest bardzo wiele nawiązań do „Gwiezdnych Wojen”, „Halo”, komiksów Marvela i „Doktora Who”. Każdy geek powinien znaleźć coś dla siebie, byłoby też na co popatrzeć gdyby nie fruwające akcesoria fanów.

Omawiany teledysk znajdziecie tutaj lub poniżej.

Clare Grant (przebrana za Larę Croft) i Rileah Vanderbilt (Baronowa z G.I. Joe) wystąpiły wcześniej w fanfilmie „Saber”, który zrobił furorę wśród fanów.


KOMENTARZE (17)

Humor

Poradniki autorstwa Yody i Vadera

2010-09-03 15:35:54 JoeMonster.org

Dziś na portalu JoeMonster.org rozstrzygnięty został konkurs na tytuł książkowego poradnika, który mogłaby napisać znana osoba. Wśród nadesłanych przez użytkowników serwisu propozycji książek takich celebrytów jak Jenna Jameson, Stevie Wonder, bracia Mroczek, ojciec Tadeusz Rydzyk i prezes PiS Jarosław Kaczyński nie mogło również zabraknąć postaci z Gwiezdnych Wojen. Poniżej możecie podziwiać tytuły wydawnictw poradnikowych Yody i Dartha Vadera (praca ta zajęła II miejsce w konkursie). Autorem obydwu okładek jest wujcioslim.

Wszystkie nagrodzone prace możecie obejrzeć tutaj.
KOMENTARZE (22)
Loading..