TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Obleśne Wojny - Imperium Dezynwolturuje

2011-01-18 20:18:36 starwarsy.pl

Niezależny serwis internetowy starwarsy.pl swego czasu słynął nie tylko z bardzo szczegółowej bazy informacji na temat wszystkich figurek podrabianych w czasach PRL, ale też z komediowego komiksu „Obleśne Wojny”. Teraz, po latach oczekiwań, nadszedł czas na kontynuację tego cyklu, co niedziela ukazywać się będzie komiks "Imperium Dezynwolturuje".

Jak opisują swój projekt sami twórcy: Czy pamiętacie komiks "Obleśne wojny", który swego czasu zrobił w niektórych kręgach większą karierę niż "Czterej pancerni i pies"? Wreszcie doczekaliśmy się dalszego ciągu! W każdą niedzielę o godzinie 22:00 na Starwarsach pojawia się nowa plansza szalonej jak fryzura Georga Lucasa opowieści "Imperium Dezynwolturuje"! Zakrojony szeroko fantastyczny fresk obejmuje ponad 50 kolorowych plansz a zatem przez ponad rok nie będziemy się nudzić! Nieludzko zapraszam do lektury: KOMIX! Rysuje Ewelina Goniwiecha.

Komiks "Imperium Dezynwolturuje" można będzie czytać w tym miejscu.
KOMENTARZE (21)

Humor

"The Groan Wars"

2011-01-15 20:37:02 YouTube

"Mad" to niezwykle popularny w Stanach magazyn komiksowo-satyryczny, który jest wydawany od lat pięćdziesiątych. W zeszłym roku Cartoon Network wyprodukowało serial do niego nawiązujący. Jeden ze skeczów, zatytułowany "The Groan Wars" dotyczy TCW i prezentujemy go poniżej.

Pinokio jest w trakcie wykonywania niebezpiecznej misji, która wiedzie go wprost w szpony hrabiego Poopoo. Obi-Wan i klony spieszą mu na ratunek. Tymczasem Manakin i jego padawanka Sudoku stają oko w oko z niezwykle groźnym ogrodnikiem o imieniu Bad Name. Lecz jakie są prawdziwe plany mrocznego Lorda Sidiousa?Zapewne niektórzy z Was, prócz, rzecz jasna, na "Gwiezdne wojny", czekają również na kolejną odsłonę "Avatara". Poniżej znajduje się fanowski zwiastun nowych przygód Jake'a i spółki, dowodzący, że "Star Wars" jest wszędzie.

Minęło dziesięć lat od chwili przepędzenia ludzi z Pandory. Jej mieszkańcy żyją spokojnie i szczęśliwie. Ale co się stanie, gdy Jake dowie się straszliwej prawdy?


KOMENTARZE (23)

Humor

Barack Obama jak Luke Skywalker?

2011-01-05 20:23:08 The Daily Show

Amerykański satyryk Jon Stewart, od dawna znany jako sympatyk Gwiezdnych Wojen, którego fani pamiętać mogą z prowadzenia wywiadu z Georgem Lucasem podczas tegorocznego Celebration V, ostatnio w swoim komediowym programie "The Daily Show" zajął się sprawą dziwacznych komentarzy różnych amerykańskich stacji telewizyjnych, na temat rządów Baracka Obamy. Po wyjaśnieniu Stewarta widać wyraźnie, że Obama naprawdę przeżywa dokładnie to samo co Luke Skywalker:
The Daily Show With Jon StewartMon - Thurs 11p / 10c
Barack Obama Is Luke Skywalker
www.thedailyshow.com

KOMENTARZE (10)
Loading..