TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Ziemniak Ackbar 2.0

2011-10-24 17:29:00

Jakiś rok temu, świat obiegło zdjęcie ziemniaka, który niektórzy fani Star Wars okrzyknęli mianem Ackbara. Podobno ziemniak przypominał swoim wyglądem postać admirała, można o tym poczytać tutaj.

W tym roku fani nie mogą być gorsi. Znów znaleziono ziemniaka, który trochę przypomina Kalamarianina, zrobiono mu zdjęcie, dorobiono napis i puszczono w sieć.Sami zdecydujcie, który ziemniak jest bardziej "ackbarowy". No i uważnie patrzcie na to, co sprzedają w sklepach, może i w Polsce są ziemniaki-Ackbary.
KOMENTARZE (0)

Humor

Demotywatory SW #19

2011-10-23 18:08:14 Demotywatory

Wybory za nami, wyniki jednych śmieszą a drugich smucą, kto głosował ten ma (teoretycznie) czyste sumienie. Jakby komuś było mało umartwiania się nad przyszłością naszego kraju, to zapraszamy na porcję gwiezdnowojennych demotywatorów. Dziś w programie szczypta humoru, porcja przesłań ponadczasowych i dawka relacji na linii ojciec-syn.KOMENTARZE (41)

Humor

Niewłaściwa nagroda w konkursie

2011-10-17 20:55:44 JoeMonster.org

Pewna Amerykanka, Jodee Berry z Panama City pozwała do sądu restaurację, w której pracowała. Jej zdaniem firma ją oszukała. Jodee twierdzi, że wygrała nową Toyotę w konkursie na sprzedaż piwa w kwietniu. Pani Berry wierzyła, że wygrała nowe auto, ale kiedy została zaprowadzona na parking z zasłoniętymi oczami zamiast samochodu zobaczyła coś zupełnie innego. Restauracja wręczyła jej figurkę Mistrza Yody. Jodee była aż tak zaskoczona i zła, że firma, która ją oszukała może mieć nie lada problem.


KOMENTARZE (13)

Humor

Skojarzenia

2011-10-17 17:41:00

Wiele rzeczy może się kojarzyć z Gwiezdnymi Wojnami, ale żeby zaciek wodny? Jednemu z amerykańskich fanów, to wystarczyło. By przekonać tych, którzy mu nie wierzyli, że ujrzał Akbara zrobił mały napis, sfotografował to i zdjęcie puścił w sieć.I co, kojarzy się?
KOMENTARZE (0)

Humor

Świeże odcinki ''Troopers''

2011-10-13 02:31:09 CollegeHumor.com

Komputery otaczają nas w około coraz liczniej, w pracy i w domu, nie tylko jako poczciwe PeCety, ale też laptopy, netbooki, ba - komputery pojawiają się teraz już nawet w naszych telewizorach i lodówkach, a małe dzieci zamiast marzyć o rowerach marzą o smartfonach i tabletach. Bardzo podobne problemy ma też Międzygwiezdny Legion, szczególnie jeśli żołnierze usiłują porozumieć się w wyjątkowo niesfornym komputerem pokładowym o zadziwiająco niemieckim akcencie:Ponadto w sieci pojawiły się też dwa inne odcinki opowiadające o trudnościach bycia żołnierzem w kosmosie: "Pozwolenie na broń" oraz "Pudło na sugestie".
KOMENTARZE (0)

Humor

Reakcja dziecka na wyznanie wszechczasów

2011-10-10 21:08:12 JoeMonster.org

Pamiętacie swoją reakcję na słowa Dartha Vadera z „Imperium kontratakuje” na koniec pojedynku z Lukiem („Luke, I am your father!” przyp. red.)? Opadanie szczęki to naturalne zachowanie ciała na to jakże „czułe” ojcowskie wyznanie. Powaga tego momentu jest przecież niezaprzeczalna! Pewien fan umieścił na portalu YouTube reakcję swojego czteroletniego syna Farisa, który właśnie się dowiedział, że Vader jest ojcem Luke’a.W tym miejscu natomiast znajdziecie filmik z odmienną reakcją 8 letniej dziewczynki na tą samą scenę.

Osobiście polecam wszystkim obserwowanie osób, które dopiero poznają tajniki rodu Skywalkerów. Wyniki tych małych badań mogą być naprawdę zaskakujące.
KOMENTARZE (12)
Loading..