Humor

Pomysłowi ludzie

0

Całkiem niedawno pisaliśmy o tacie roku (tak, tym który wmówił córce, że widziała Ewoki). Pomysłowi rodzice tego malucha tak nie narozrabiali, jedynie zdecydowali się na nietypowy wózek, w kształcie AT-AT.Tymczasem powstał Crossover: Star Wars i Batman. O Batmanie zdarzyło się pisać nam już wielokrotnie. Często także w kontekście twórczości fanów.Tym razem pewien nieznany szerokiej publiczności twórca postanowił przedstawić jak wyglądałoby skrzyżowanie Batmana i Dartha Vadera.Nie wiadomo tylko, czy to bohater pozytywny, czy negatywny.

Widmo przeszłości: balet z francuskiej telewizji

Gizmodo
13

Często spotykając się ze Prawdziwą Sztuką odbiorcy po prostu brakuje słów, żeby opisać swoje uczucia. Dlatego przed prezentacją zacytuję tylko krótko portal Gizmodo: "George Lucas może wypuszczać tysiące nowych wersji filmów Star Wars z tak wieloma zmianami, ile tylko zechce, ale i tak nie zbliży się nawet blisko to czystego geniuszu jakim jest ta francuska interpretacja baletowa disco".

Moves Like Jabba

YouTube.com
19

Pewna grupka fanów sparodiowała piosenkę zespołu muzycznego Maroon 5 ("Moves Like Jagger") i wgrała teledysk do serwisu YouTube. Zmieniona piosenka nosi tytuł "Moves Like Jabba" i przedstawia scenę z pałacu Jabby z VI epizodu. Poniżej można zobaczyć filmik.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.