TWÓJ KOKPIT
0

Humor

''xkcd'' przed premierą Mrocznego Widma 3D

2011-12-23 11:59:13 xkcd

Xkcd to popularny webkomiks opowiadający o "romansie, sarkazmie, matematyce i języku" autorstwa Randalla Munroe. Niedawno autor poświęcił swój pasek na nostalgię związaną z oczekiwaniem na premierę "Mrocznego Widma" przed 10 laty. Związane jest to zapewne z szybko zbliżającą się nową premierą "Mrocznego Widma 3D", na którą jednak nie ustawiają się aż tak długie kolejki do kin.Komentarz do komiksu brzmi "We could go to the theater across town and see if it's opened THERE yet, but we don't want to lose our place in line."
KOMENTARZE (13)

Humor

"The Sith Who Stole Christmas"

2011-12-21 20:23:25 TheForce.net

Łączenie motywów świątecznych z Gwiezdnymi Wojnami to nie nowość. Co roku wielu fanów prześciga się w przeróżnych pomysłach. Swego czasu bardzo popularna była trójwymiarowa animacja o tym jak "Sith ukradł święta", którą możecie zobaczyć w tym miejscu.

Grinch, czyli ten przebiegły, zielony i złośliwy stwór, którego widzicie po lewej stronie po raz kolejny posłużył jako inspiracja do stworzenia bożonarodzeniowego mash-upu z motywami gwiezdnowojennymi oraz "Grincha".

Filmik autorstwa OneMinuteGalactica możecie obejrzeć poniżej:


KOMENTARZE (3)

Humor

Fani "Star Wars" i "Star Treka" łączą siły...

2011-12-20 20:33:03 JediAdam za Hatak.pl

Jak donosi JediAdam z serwisu Hatak.pl:

"Trwająca od 36 lat wielka wojna fanów "Star Treka" i "Star Wars" prawdopodobnie zostanie na jakiś czas zakończona. George Takei (Sulu ze "Star Treka") apeluje do połączenia sił przeciwko wspólnemu wrogowi - "Sadze Zmierzch"!

Przez dekady fandomy "Star Wars" i "Star Treka" toczyły wojnę na temat tego, która seria jest lepsza. Najpewniej zmagania będą trwać nadal, ale na horyzoncie pojawiła się nadzieja na chwilowy pokój.

George Takei, czyli słynny Sulu z oryginalnego "Star Treka", mający jednocześnie na swoim koncie epizod w "Wojnach Klonów", opublikował specjalną petycję do fanów obu frakcji, apelując, aby odłożyli na jakiś czas miecze świetlne i fazery, kierując się przeciwko wspólnego wrogowi.

W filmiku z petycją widzimy urywki z niedawnego starcia będącego częścią wspomnianej wojny, w którym Carrie Fisher (księżniczka Leia) toczy słowną batalię z Williamem Shatnerem (Kapitan Kirk). Chwilę później pojawia się George Takei i apeluje do wszystkich fanów "Star Treka" i "Star Wars", aby połączyli siły przeciwko "Sadze Zmierzch".

- Zniknęło poczucie heroizmu, koleżeństwa i epickich bitew. Zamiast tego mamy wampiry, które błyszczą w słońcu, jęczą i chodzą do liceum. Żyjcie długo i szczęśliwie i niech Moc będzie z Wami... zawsze - mówi Takei, podkreślając braterstwo światów poprzez wykorzystanie legendarnych pozdrowień. Oczywiście akcja ma charakter humorystyczny, ale trzeba przyznać George'owi Takei, że w jego argumentach jest wiele prawdy."

Filmiki ze wcześniejszych wymian zdań znajdziecie tutaj: William Shatner oraz Carrie Fisher.

Poniżej możecie obejrzeć wyżej wspomnianą petycję George'a Takei:A wy co sądzicie, czy taki sojusz ma szanse na "wygraną" w tym konflikcie? :)
KOMENTARZE (15)

Humor

Wiolonczelowe wojny

2011-12-06 13:59:02 io9.

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce było sobie dwóch muzyków, jeden po jasnej, drugi po ciemnej stronie Mocy. Efekt ich starcia przedstawiła muzyczna grupa The Piano Guys:


KOMENTARZE (21)
Loading..