TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Gwiezdne Wojny dla dorosłych...

2011-02-14 19:13:00

A raczej gwiezdne gadżety. Trzeba przyznać, że pomysłowość fanów nie zna granic. I tam gdzie brakuje wielu oficjalnych, licencjonowanych produktów, trzeba improwizować.

Oto, co pewna dziewczyna zaproponowała swemu chłopakowi, fanowi w ramach wczesnych Walentynek. Dwa, chciałoby się napisać nagie, miecze oraz dwa szlafroki. I prośba by wybrał swą stronę, reszta niech pozostanie między nimi. I pewnie pozostałaby, gdyby nie to, że on zrobił fotkę i posłał w sieć.


KOMENTARZE (0)

Humor

Szafka rycząca jak Wookie

2011-02-07 20:55:37 JoeMonster.org

Są takie rzeczy na świecie, które się nawet fanom Star Wars nie śniły. Jak na przykład szafka wydająca dźwięki podobne do shyriiwooka – języka Wookich – podczas otwierania.Ben Burtt by się nie powstydził.
KOMENTARZE (15)

Humor

Demotywatory SW #18

2011-02-01 21:25:40 Demotywatory.pl

Dzisiejsza paczka demotywatorów Star Wars nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot zwykła zbieranina prawd ostatecznych i spostrzeżeń nadwrażliwych opatrzona fotografiami związanymi z Gwiezdnymi Wojnami. Jednak pierwszy i ostatni demotywator z tej zbieraniny może przyprawić o prawdziwą nostalgię...Aż się łezka w oku kręci... Chlip, chlip, chlip...
KOMENTARZE (30)
Loading..