Humor

Gwiezdne Wojny dla dorosłych...

0

A raczej gwiezdne gadżety. Trzeba przyznać, że pomysłowość fanów nie zna granic. I tam gdzie brakuje wielu oficjalnych, licencjonowanych produktów, trzeba improwizować.

Oto, co pewna dziewczyna zaproponowała swemu chłopakowi, fanowi w ramach wczesnych Walentynek. Dwa, chciałoby się napisać nagie, miecze oraz dwa szlafroki. I prośba by wybrał swą stronę, reszta niech pozostanie między nimi. I pewnie pozostałaby, gdyby nie to, że on zrobił fotkę i posłał w sieć.

Szafka rycząca jak Wookie

JoeMonster.org
15

Są takie rzeczy na świecie, które się nawet fanom Star Wars nie śniły. Jak na przykład szafka wydająca dźwięki podobne do shyriiwooka – języka Wookich – podczas otwierania.Ben Burtt by się nie powstydził.

Demotywatory SW #18

Demotywatory.pl
30

Dzisiejsza paczka demotywatorów Star Wars nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot zwykła zbieranina prawd ostatecznych i spostrzeżeń nadwrażliwych opatrzona fotografiami związanymi z Gwiezdnymi Wojnami. Jednak pierwszy i ostatni demotywator z tej zbieraniny może przyprawić o prawdziwą nostalgię...Aż się łezka w oku kręci... Chlip, chlip, chlip...

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.