TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Darth Vader gra utwór Fryderyka Chopina

2011-03-24 20:21:45

W sieci pojawił się filmik, w którym Darth Vader pokazuje swoje nieznane oblicze - pianisty. Zagrał "Walc Minutowy" autorstwa polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, ale nieco zmodyfikowany w środkowej części. Jak wyszło, możecie przekonać się oglądając ten filmik:
KOMENTARZE (15)

Humor

Simon Pegg i Nick Frost kręcą Star Wars

2011-03-16 20:43:21 CollegeHumor.com

Simon Pegg i Nick Frost to duet aktorski znany najlepiej z komedii "Wysyp żywych trupów" i "Hot Fuzz - Ostre psy". Ich najnowszy film, do którego wspólnie napisali scenariusz, nazywa się "Paul" i opowiada o dwóch miłośnikach science fiction, którzy na pustyni odnajdują kosmitę. Film miał swoją światową premierę w ten piątek, w USA pojawi się tydzień później, ale w Polsce nie znalazł jeszcze swojego dystrybutora. "Paul" ma być swoistym hołdem złożonym wielu filmom z gatunku SF, możemy zapewne więc oczekiwać kilku nawiązań do Gwiezdnych Wojen, ale już teraz możemy obejrzeć skecz nagrany dla serwisu CollegeHumor.com przy okazji promocji filmu, który jest próbą remaku Star Wars:


KOMENTARZE (17)

Humor

Serial komediowy ''Troopers'' - UPDATE

2011-03-14 12:31:06 CollegeHumor.com

Pod koniec lutego swoją premierę miał nowy serial internetowy produkcji serwisu CollegeHumor.com pod tytułem "Troppers". Filmy wyraźnie inspirowane są Gwiezdnymi Wojanmi, ale nie używają żadnych materiałów, nazw, ani nawet kostiumów z gwiezdnej sagi. Jak mówi opis pierwszego odcinka: "Podczas intergalaktycznej wojny pojawiają się bohaterowie, złoczyńcy, są też ci kolesie."W sieci zdążył się już pojawić też drugi odcinek, który obejrzeć można tutaj.

UPDATE - Dosłownie godzinę temu swoją premierę miał trzeci odcinek serialu: Coffee Run.
KOMENTARZE (18)

Humor

Darth Vader w rapowym pojedynku z Adolfem Hitlerem

2011-03-07 22:18:42 JoeMonster.org

Na portalu JoeMonster.org wypłynął dziś filmik z cyklu "Epickie bitwy rapowe historii", który ukazuje inne, aczkolwiek nadal agresywne, oblicza jednej z najbardziej ikonicznych postaci świata Gwiezdnych Wojen oraz jednego spośród okrytych (jak najbardziej zasłużenie) największą niesławą przywódców światowych.

Na krótkim filmie, który możecie obejrzeć poniżej, Lord Darth Vader staje do walki przeciwko wodzowi III Rzeszy Adolfowi Hitlerowi. Dwaj adwersarze nie skrzyżują jednak w pojedynku miecza świetlnego z szablą oficerską Wehrmachtu, ale walczyć będą na rymy. Który z nich lepiej poradził sobie w freestyle'u i rozłożył przeciwnika na muzyczne łopatki? Zobaczcie i oceńcie sami Uwaga! Obaj panowie zapodają trochę niecenzuralnych słów.KOMENTARZE (22)

Humor

Koty i Gwiezdne Wojny

2011-03-03 20:29:00

Kiedyś był news o psach udających wookieech. Tym razem Bonnie Burton, redaktora z Lucas Online, znalazła listę kotów. One nie udają niczego, niektóre zdjęcia są autentyczne, niektóre to dzieła zdolnych fanów. By nie przedłużać:A skoro już przy kotach jesteśmy, warto wspomnieć o jednym polskim starwarsowym kocie - czyli doktor Corelii Antilles z ulicy Kenobiego. Poszukajcie na Facebooku jego zdjęć.
KOMENTARZE (0)
Loading..