TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło -część XII

2012-10-15 23:40:30

Po krótkiej przerwie technicznej wracamy z nową porcją zabawnych obrazków z Gwiezdnych Wojen. W dzisiejszym odcinku pojawiły się komentarze związane z nowym iPhone'em oraz zestawem map od tego samego producenta. Nie zabrakło także coraz popularniejszego w pewnych kręgach hasła. Zakradł się też wątek edukacyjny o charakterze prewencyjnym a na koniec ujawniły się jeszcze problemy wychowawcze Kapitana Solo.
Miłego oglądania.


KOMENTARZE (17)

Humor

Motyw Przewodni w nietypowym wykonaniu

2012-10-09 08:51:47

To nie jest normalny news, z którego wynieślibyście jakąś wiedzę związaną z Sagą. Nie ma tu też nic na temat Expanded Universe. To news nietypowy nawet jak na standardy tego działu. Niekoniecznie wszyscy zrozumieją i docenią głębie przekazu w nim zawartą.
Może jednak znajdą się tacy, którzy uśmiechną się po obejrzeniu tego krótkiego filmiku. Może przynajmniej kilka osób uśmiechnie się znad porannej kawy. Może.KOMENTARZE (16)

Humor

Z fanowskiego śpiewnika: „Duel of the Fates”

2012-10-06 11:00:21 Club Jade

Jeden z najbardziej kojarzonych utworów muzycznych nowej trylogii to bez wątpienia śpiewany „Duel of the Fates”. Wiele osób zastanawiało się, o czym tak naprawdę śpiewają, niektórzy twierdzili, że to przełożony na sanskryt fragment wiersza Roberta Gravesa (więcej). Nie wszystkich jednak to przekonuje. Niektórzy Amerykanie postanowili dokładnie wsłuchać się w treść i zapisać słowa, nawet jeśli byłby bzdurne. Oto, co im wyszło.Żeby nie było, takim znajdowaniem podobnych słów w obcojęzycznych piosenkach zajmują się nie tylko Amerykanie. Nie gwiezdno-wojenny, ale polski przykład sprzed dwóch lat znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (12)
Loading..