TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło -część XIII

2012-12-20 09:50:53

Witajcie ponownie, "Star Wars na wesoło" powraca z nową porcją obrazków wyszperanych w sieci. Dzisiaj nie zabrakło jeszcze kilku nawiązań do nowej sytuacji w jakiej znalazły się Gwiezdne Wojny w związku z przejęciem przez Disney'a. Więcej reakcji fanów przygotowała dla was Kasis i możecie je zobaczyć tutaj i tutaj. A teraz zapraszam już do obejżenia dzisiejszej porcji rysunków.
KOMENTARZE (15)

Humor

Wideorelacja z inwazji Imperium

2012-12-19 21:56:13 Youtube

Nie na co dzień dane jest nam zobaczyć ciekawy filmik starwarsowy w wykonaniu polskich fanów, a co dopiero usytuowany w polskich realiach. Z tym większą ciekawością obejrzeliśmy pseudo-dokumentalny film krótkometrażowy autorstwa Piotra Baluty, Michała Bartoszewicza i Marka Siwickiego, prezentujący akcję sił Imperium w samym centrum Olsztyna. Jak poradziły sobie z zagrożeniem władze miasta? Zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej.


KOMENTARZE (18)

Humor

Adopcja Luke'a Skywalkera

2012-12-17 21:59:30

Decyzja o adopcji nie jest rzeczą łatwą, nawet w zwykłych okolicznościach. A co jeśli adoptowane dziecko jest potomkiem jednego z największych Jedi a jego przeznaczeniem jest odbudowanie zakonu w galaktyce pełnej Sithów? Każdy miały uzasadnione wątpliwości. Zobaczcie sami z czym musiał się mierzyć Owen Lars.
KOMENTARZE (3)

Humor

Kto wiedział o "Disney Star Wars" a nie powiedział?

2012-12-02 23:38:01

Wszystkich zszokowała informacja o tym, że Disney za kwotę czterech miliardów dolarów kupił Lucasfilm i planuje zrealizować nowe filmy spod znaku Gwiezdnych Wojen. Informacja o tyle dziwna, że jeszcze nie tak dawno sam Lucas zarzekał się, że nie powstaną już nowe "starwarsy". Wśród wiadomości o potencjalnych reżyserach siódmego epizodu giną informację o tym, że już od dawna planowano sprzedać firmę flanelowca i nakręcić kolejną Trylogię. Mamy dowody.

Pierwszym podejrzanym jest Kevin Rubio znany fanom głównie dzięki fanfilmowi "Troops" oraz komiksom "Tag i Bink kopnęli w kalendarz" czy "Narodziny Gwiazdy Śmierci". To właśnie w tym drugim komiksie Rubio, w formie żartów, umieścił logo Imperium z charakterystycznymi uszami Myszki Miki. Wiele osób twierdzi, że Rubio wiedział o ewentualnych rozmowach z Disney'em już od dawna, dlatego wrzucił dyskretnie motyw z uszami do komiksu. Jakby było tego mało, prawdopodobnie równocześnie prowadzone były rozmowy ze studiem Hanna-Barbera o czym może świadczyć umieszczenie Misia Yogiego na jednej z kolejnych plansz komiksu. Oczywiście Kevin Rubio odcina się od tego, twierdząc, że nic nie wiedział a oba motywy są tylko żartami, nic więcej.


Kolejnymi podejrzanymi są dwie osoby znane dobrze z serii filmów "Powrót do przyszłości", czyli reżyser Robert Zemeckis oraz Michael J. Fox grający Marty'ego McFly'a. Poniżej prezentujemy zdjęcie z filmu, w którym widać, że Marty był świadkiem tego, że w kinach będzie grany "Epizod VII" wyprodukowany właśnie przez Disney'a. Scena została przemontowana na prośbę samego Lucasa, który stwierdził, że najpierw chce wyprodukować Prequele a później dopiero zabrać się ewentualnie za Trzecią Trylogię, zatem "Epizod VII" zastąpiono filmem "Szczęki 19".


Na koniec warto zadać sobie pytanie czy są jeszcze osoby, które wiedziały o kolejnych filmach, czy to wszystkie informacje? Jeśli tak, to najprawdopodobniej "wypłyną" one prędzej czy później.
KOMENTARZE (32)
Loading..