TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło

2012-04-19 13:18:56

Przedstawiliśmy już kiedyś demotywatory związane z Gwiezdnymi Wojnami, dzisiaj mamy dla was kilka obrazków wyłowionych z portalu kwejk.pl i nie tylko. A na nich między innymi R2-D2 przyłapany w dwuznacznej sytuacji i konflikt międzypokoleniowy na globalną skalę.
KOMENTARZE (25)

Humor

Kondomy Star Wars #2

2012-04-10 21:18:58 Kotaku

Pamiętacie tego newsa? Wywołał on ożywione reakcje i zaciekawienie. Dziś możemy temat kontynuować, za sprawą włoskiego artysty Benedetto Papi, który przygotował 5 grafik... opakowań kondomów. Niestety nie są to koncepty produktowe ani zapowiedzi „nowości wydawniczych”, lecz tylko i wyłącznie praca twórcza. Z drugiej strony nigdy nie jest za późno by porozmawiać o zabezpieczeniu i designie ów zabezpieczenia, w końcu okres konwentowy przed nami.Gwoli ścisłości, Bastion jako społeczny serwis internetowy popiera politykę prorodzinną, a powyższa informacja nie jest wyrazem liberalnego podejścia do spraw cielesnych, lecz tylko i wyłącznie efektem programu pogłębiania świadomości wśród ludzi młodych wiekiem.
KOMENTARZE (21)

Humor

Vader na emeryturze

2012-04-01 19:40:15

Co robiłby Darth Vader, gdyby nie zginął na pokładzie drugiej Gwiazdy Śmierci? Otóż jest pewna szansa, że dożyłby ciągle wydłużanego wieku emerytalnego, niestety wg wizji włoskiego fotografa Federico Chiesy, wcale nie byłaby to zbyt udana emerytura. Pozbawiony OFE, rodziny i pracy, spędziłby resztę życia przed TV, jak na załączonym obrazku.


KOMENTARZE (0)

Humor

Bastionowe Suchary - Update

2012-04-01 11:54:29 fani z poczuciem humoru

Z okazji 1. kwietnia, czyli sławnego "Prima Aprillis" przygotowaliśmy dla naszych użytkowników porcję naprawdę śmiesznych żartów związanych z naszym ukochanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Suchary cieszą się niezwykłą popularnością, nawet sam Jacen Solo używał ich do rozśmieszania innych. Porcję jego wesołej "twórczości" możecie podziwiać w tym miejscu.

Natomiast poniżej prezentujemy zbiór Bastionowych Sucharów, które co jakiś czas nasza redakcja wrzuca na nasz oficjalny profil na Facebooku, znajdziecie tutaj także kilka "żartów", które brały udział w szybkim konkursie na suchara.
Redakcja Bastionu nie bierze odpowiedzialności za działanie powyższych sucharów. Wszelka zbieżność sytuacji, imion i nazwisk jest całkowicie przypadkowa.


UPDATE - Freed
Nie mogłem się powstrzymać...


KOMENTARZE (26)
Loading..