Humor

Star Wars na wesoło -część VII

14

Kolejny tydzień i kolejna porcja mniej lub bardziej zabawnych zdjęć z motywami z Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj tematem przewodnim jest muzyka, jak widać nawet Mistrz Yoda ma poczucie rytmu, nie wspominając o Vaderze. Znalazło się też nowe zastosowanie dla technik Jedi, pytanie tylko czy słabe umysły temu ulegną.
Ze specjalnymi pozdrowieniami dla maturzystów czekających na jutrzejsze wyniki.

Star Wars That I Used To Know

YouTube
14

Parodii przeboju zeszłego lata - piosenki Gotye i Kimbry Somebody That I Used To Know - było już kilka(naście). Nigdy jednak jeszcze nikt nie porwał się na dość ryzykowne połączenie twórczości australijskiego piosenkarza z Gwiezdnymi Wojnami. Aż do teraz:
Co o tym sądzicie?

Aktorzy dubbingowi odgrywają Epizod 4

YouTube
10

Podczas tegorocznego konwentu Emerald City Comicon odbył się dość niezwykły punkt programu. Przy jednym stole zasiedli jedni z najlepszych aktorów współcześnie pracujących głosem w Ameryce, znani z oryginalnych ścieżek dźwiękowych większości legendarnych kreskówek wyprodukowanych od lat 90. po dziś. Wspólnie: Billy West, Tara Strong, Maurice LaMarche, John DiMaggio, Kevin Conroy, Jess Harnell i Rob Paulsen, zgodnie z własną interpretacją, odczytywali scenariusz "Nowej nadziei". Oto przed Wami Gwiezdne Wojny odgrywane głosem tak legendarnych postaci jak: Batman, Pinki, Mózg, Inspektor Gadżet, Philip Fry, profesor Farnsworth, Bender, Cartman, Prosiak Porky, czy Animki, oraz naśladując takie gwiazdy jak: Al Pacino, Tracy Morgan, Christopher Walken, William Shatner, Adam West, Rosie Perez...i wielu innych.

Star Wars na wesoło -część VI

15

Dla wszystkich tych, którzy mają przed sobą sesję, dla tych, którzy nie są zainteresowani Euro, oraz dla tych, którzy chcą się po prostu uśmiechnąć w tym deszczowym tygodniu. Dla tych wszystkich czytelników Bastionu przygotowaliśmy kolejną porcję zabawnych obrazków związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

Star Wars na wesoło -część V

11

Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem nikomu nie będzie trzeba poprawiać nastroju, więc raczej w ramach wprowadzenia w atmosferę przedstawiamy kilka śmiesznych zdjęć z motywami z Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło także akcentu sportowego.

A teraz już wszyscy na wzór Vadera, zakładamy barwy narodowe i przed telewizory ;)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.