TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Brodaty X-wing

2012-09-22 12:14:49 www.geeksaresexy.net

Chyba już wszyscy, od dawna, wiemy, że fani Gwiezdnych Wojen zamiłowanie do ulubionej Sagi potrafią okazać w niezwykle oryginalny sposób. Tak też zrobił Chad Roberts należący do promującej wąsy i brody RVA Beard League. Internet obiegło zdjęcie jego niezwykłej brody wyczesanej w X-winga. Ma nawet małego pilota wewnątrz! Fryzury Amidali nie wydają się już aż tak oryginalne.


KOMENTARZE (10)

Humor

Star Wars na wesoło -część XI

2012-09-14 22:31:25

Rozpoczynamy dzisiaj drugą dziesiątkę spotkań z wesołymi obrazkami z Gwiezdnych Wojen.
Przesłaniem dzisiejszej serii jest... brak sensu, bo nie każdy obrazek musi go mieć, czasem wystarczy, że jest zabawny. Zobaczcie też co ciekawego może powstać z kilku pisaków podczas nudnej lekcji. Ostatni żart docenią szczególnie Ci, którzy próbują od czasu do czasu zmusić domowego pupila do kąpieli.


KOMENTARZE (13)

Humor

Star Wars na wesoło -część X

2012-09-02 20:12:25

Mamy dziś mały jubileusz, to już okrągła dziesiąta porcja wesołych zdjęć wyszukanych dla was wyłącznie po to aby poprawić humor i wywołać uśmiech.
Zwyczajowo kolejną edycję wypadałoby komuś zadedykować, te obrazki są więc dla wszystkich tych, którzy jutro rozpoczynają rok szkolny, życzymy powodzenia. Śmiech to zdrowie, pamiętajcie o tym jutro rano przed wyjściem do szkoły ;)


KOMENTARZE (17)
Loading..