TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Kostiumy na Halloween wg Katie Cook

2013-10-31 16:52:13 oficjalny blog

Katie Cook, artystka, która od czasu do czasu bloguje na oficjalnym blogu, stworzyła pewien żart z okazji Halloween. Oczywiście rysunkowy. Otóż przygotowała dwa przepisy na prosty kostium na Halloween, który może wykonać każdy przy minimalnych nakładach finansowych.

Pomysł 1: Dengar
Potrzebujemy papieru toaletowego i brązowej koszulki.Pomysł 2: Darth Maul
Niestety już trudniejszy. Potrzebujemy czarnej koszulki, mazaków (czerwonego i czarnego) oraz nakrętek.


KOMENTARZE (6)

Humor

Tytuł VII Epizodu

2013-10-29 21:11:11


Z braku konkretnych informacji na temat nowych filmów wszyscy karmimy się plotkami. Wielu fanów zastanawia się jakie tytuły będą miały nowe epizody. Znane z "zaufanych informatorów" Latino Review donosiło nawet o tytułach roboczych, jak Return of the Sith czy Rise of the Jedi. Ostatecznie wciąż musimy poczekać na oficjalne doniesienia, nie przeszkadza to jednak fanom snuć domysłów. W tym miejscu możecie znaleźć generator przykładowych tytułów jakie mogłaby nosić siódma część Sagi.
KOMENTARZE (14)

Humor

Star Wars na wesoło -część XXIV

2013-10-24 00:29:02

Witajcie, mamy nowy Bastion 4.0 i pierwszą od jego startu porcję wesołych obrazków związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Z dzisiejszego odcinka dowiecie się między innymi jak może skończyć się nieuważne segregowanie prania, dlaczego należy unikać konfliktów z Imperatorem i sprawdzicie swoją spostrzegawczość w szybkim teście.
Na koniec dodam, że dzisiejszą porcją przekraczamy liczbę 200 wspólnie obejrzanych wesołych obrazków, a to nawet nie połowa tego co jeszcze na nas czeka, internet jest przecież niezbadany. Zapraszamy do oglądania dzisiejszej edycji.KOMENTARZE (5)

Humor

Star Wars na wesoło -część XXIII

2013-10-05 10:41:40

Witajcie w XXIII edycji wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Z przygotowanych dzisiaj fragmentów możecie się dowiedzieć komu naraził się Thor, na co należy uważać w mgliste poranki oraz o czym myślał Chewbacca na moment przed dekoracją w Nowej Nadziei. Znalazło się też miejsce na ocenę zachowań pewnej grupy fanów. Pamiętajcie, śmiech to zdrowie, a najzdrowszy jest wtedy gdy umiemy się śmiać także z siebie.


KOMENTARZE (8)
Loading..