TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Gwiezdnowojenne "drzewo genealogiczne"

2013-03-19 18:29:55 Comicbookmovie

Grafik Joe Stone pokusił się o stworzenie "drzewa genealogicznego" postaci ze Star Wars, powiązawszy je różnokolorowymi liniami. Znajdziemy tam oprócz postaci filmowych także postacie z serialu "The Clone Wars".

Opis linii:

Ciągła niebieska - potomstwo

Przerywana niebieska - romans

Ciągła czerwona - ważniejsze bitwy jakie stoczyli ze sobą

Przerywana pomarańczowa - Mistrz i uczeń

Ciągła zielona - przyjaźń

Ciemnofioletowa - inne relacje
KOMENTARZE (8)

Humor

Połączenie Star Wars i Disneya

2013-03-09 22:29:18 Screen.Yahoo.com

Już wszyscy zdążyli ochłonąć po ogłoszeniu informacji o przejęciu Lucasfilmu przez Disneya. Jednak w sieci co chwilę pojawiają się coraz to nowsze grafiki i filmiki pokazujące efekt połączenia dwóch, teraz sobie bliskich, wszechświatów - Star Wars i Disneya. Poniżej prezentujemy jeden z tych filmików pt. Disney/Star Wars Corporate Retreat.


KOMENTARZE (13)

Humor

Star Wars na wesoło -część XVI

2013-03-06 00:21:57

Przybywamy z nową porcją śmiechu, dzisiaj bez specjalnej dedykacji, dla wszystkich. Wiemy, że gdy za oknem świeci słońce, a temperatura po raz pierwszy od kilku miesięcy przekracza 10 stopni, humor sam się poprawia, ale tak na wszelki wypadek zerknijcie co dla was przygotowaliśmy.
Szczególnie ciekawe wydają się być wieści zza Spiżowej Bramy, wygląda na to że Wiki Leaks-Watykan znowu działa i donosi o wyborze kandydata na pewne szacowne stanowisko.


KOMENTARZE (13)

Humor

OBI tak to robi

2013-03-03 20:48:47 telewizja

Od kilku dni w telewizji emitowana jest nowa reklama marketu budowlanego OBI, której głównym bohaterem jest Obi – osoba stylizowana na naszego starego poczciwego Bena Kenobiego. 30 sekundowy klip pokazuje życie i pracę Obiego od urodzenia oraz wpływ jego niezwykłych zdolności na współpracowników i klientów marketu.W bardzo humorystycznej konwencji utrzymano również film pokazujący jak wyglądały prace nad reklamą. Po obejrzeniu „OBI tak to robi – Making of” nie jeden widz zastanowi się pewnie czy Obi nie grasuje po lokalnym markecie...

KOMENTARZE (18)
Loading..