TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Michael Arndt pisze Epizod VII

2013-04-23 08:49:55 Funny or Die

W oczekiwaniu na start pełnej produkcji Epizodu VII słyszymy, że to wciąż Michael Arndt pracuje nad scenariuszem filmu. Wiadomo, że film sagi powinien zaczynać się od "Dawno temu w odległej galaktyce", a pierwsze ujęcie to ujęcie kosmosu, a potem...

Dowcipne wideo w języku angielskim:


KOMENTARZE (9)

Humor

Powrót Imperium

2013-04-22 17:02:21

Pisaliśmy niedawno o zamknięciu studia LucasArts, oraz o zwolnieniach w Industrial Light & Magic . Informacje te wzbudziły w wielu fanach uzasadnione obawy o przyszłość świata Gwiezdnych Wojen.
W zeszłym tygodniu Disney poinformował natomiast o planach dystrybucji do kin jednego filmu rocznie przez najbliższych kilka lat. Informacja ta nie uspokoiła fanów, wielu skłoniła jednak do przemyślenia tematu i nieco humorystycznego uzewnętrznienia swoich obaw. Poniżej możecie zobaczyć jeden z efektów tych przemyśleń.KOMENTARZE (11)

Humor

Star Wars na wesoło -część XVII

2013-04-09 09:58:07

Zima ma się widocznie ku końcowi, w całej Polsce zaczyna w końcu wychodzić słońce więc nastroje zapewne macie coraz lepsze, nawet bez kolejnej porcji "Star Wars na wesoło". Mimo tego przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji dla tych, którzy potrzebują dodatkowej stymulacji.
Święta już co prawda za nami, ale jeszcze nie są na tyle odległe aby o nich całkiem zapomnieć, stąd też w dzisiejszych wesołych obrazkach znalazły się nawiązania do Wielkanocy. Nie zabrakło także garści uprzejmości pod adresem szturmowców i samego Vadera. Na koniec zaś mamy dla was ilustrację wrażeń z Pyrkonu autrostwa Kuellera, jednego z członków Manda`Yaim.
KOMENTARZE (17)
Loading..