TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Taniec z Gwiezdnymi Wojnami 2013

2013-05-18 11:07:03 Club Jade

Zgodnie z zapowiedziami w Orlando odbywają się weekendy Star Wars. Jedną z tradycji tamtejszych imprez jest taneczne show Hyperspace Hoopla, w którym postacie z Gwiezdnych Wojen rytmicznie poruszają się do dźwięków muzyki popularnej. W tym roku prowadzącym imprezę został Imperator Palpatine, a oprócz imponującego tańca było też sporo dialogów, więc całe show potrwało ponad pół godziny:Miłośnikom dobrego tańca przypominamy też poprzednie tańce z gwiezdnymi gwiazdami: edycja 2009, 2010, 2011 i 2012.
KOMENTARZE (7)

Humor

Gwiezdne parodie reklam

2013-05-11 10:18:58 YouTube

4 maja to święto fanów i o ile oficjalna zawiodła, to na fanów można liczyć. Na profilu TheGamerChick opublikowano parodię reklam i programów telemarketingowych, acz osadzonych w odległej galaktyce. Jeśli chcecie zobaczyć jak można promować domowe urządzenie do zamrażania w karbonicie, to obejrzyjcie sobie ten filmik.


KOMENTARZE (13)

Humor

Patton Oswalt opracował fabułę Epizodu VII

2013-05-02 14:54:10 YouTube

W niedawnym odcinku serialu "Parks And Recreation", który opowiada o perypetiach lokalnych urzędników niewielkiego miasteczka, pojawiła się scena, która miała sparodiować polityczne zjawisko "filibuster", czyli amerykańskiego prawa pozwalającego blokować pracę organów prawodawczych. Na tę potrzebę zaproszono do pomocy komika Pattona Oswalta, który miał pojawić się w jednej scenie, jako tło do rozmowy dwójki bohaterów. Na potrzeby tej sceny Oswalt nakręcił jedno ujęcie. Przemawia w nim, bez żadnej pomocy scenariusza, w całości improwizując, przedstawiając swoją wymarzoną fabułę Epizodu VII. Do sieci wyciekło w całości jego epickie przemówienie:


KOMENTARZE (5)

Humor

Czwarty maja to rebeliancka propaganda

2013-05-01 16:23:01

Już w najbliższą sobotę, 4. maja, kolejny raz obchodzić będziemy Dzień Star Wars. Nazwa święta wzięła się od słów "May the Force be with you" (Niech Moc będzie z tobą), przerobionych na "May the 4th be with you" (czyli Niech 4. maja będzie z tobą).

Jednakże wywiad Imperium odkrył, że w tym dniu świętujemy nie zawsze uczciwe metody stosowane przez Jedi i Rebeliantów. Oto materiał, który pokazuje prawdę o 4. maja:
KOMENTARZE (6)

Humor

Star Wars na wesoło -część XVIII

2013-05-01 07:29:27

Witam podczas najdłuższego weekendu w roku. Słońce świeci, napoje się chłodzą a kiełbasa piecze na majowym grillu. Szczęśliwcom, którzy mają 9 dni wolnego, nastroju poprawiać nie trzeba. Dla wszystkich tegorocznych maturzystów mamy jednak kolejną porcję wesołych obrazków związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia podczas egzaminów.
KOMENTARZE (13)
Loading..