TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło -część XXII

2013-09-17 00:22:56

Witajcie. Przybywamy na ratunek wraz z początkiem roku szkolnego. Wszystkim tym, którzy nie pogodzili się jeszcze z końcem wakacji oraz tym, którzy toczą nierówną walkę w kampanii wrześniowej proponujemy kilka minut wytchnienia i kilka wesołych obrazków z Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj tematem przewodnim jest mistrz Yoda, znalazło się jednak miejsce także dla Tony'ego Starka oraz jednorazowy występ Anakina. Miłego oglądania.


KOMENTARZE (10)

Humor

Darth Vader na unicyklu

2013-09-10 18:56:41

Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło. Powiedział to ponoć William Shakespeare i choć nie do końca wiadomo co miał na myśli, to trzeba mu przyznać że cytat ten pod wieloma względami wyprzedzał swoją epokę. Nie umiem znaleźć innego podsumowania dla filmu, który możecie zobaczyć poniżej, nie będę nawet próbował.


KOMENTARZE (5)

Humor

Star Wars Speed Dating

2013-09-03 23:20:08

Speed Dating to jak sama nazwa wskazuje szybkie randki, na których ludzie mają tylko chwilę aby się poznać i zainteresować sobą drugą osobę. Niektórzy chodzą tam wyłącznie w celach rozrywkowych, inni z nadzieją na znalezienie partnera. Zwyczaj ten zawędrował też do odległej galaktyki, co z tego wyszło i jakie pary powstały, możecie zobaczyć na poniższym filmie.
Według naukowców kobietom wystarczy około 30 sekund aby ocenić potencjalnego partnera, niektóre postacie z Sagi nie dostały aż tyle czasu.


KOMENTARZE (4)
Loading..