TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Rozszerzony teaser Przebudzenia Mocy!

2014-12-07 10:36:35 YouTube

Teaser Epizodu VII odniósł wielki sukces w przypadku wyświetleń w internecie. W tym aspekcie pokonał nawet zwiastun do filmu Avengers: Age of Ultron.
W programie Saturday Night Live zaprezentowano rozszerzony teaser The Force Awakens.
Dodatkowe sceny skupiają się na postaciach Luke`a, Hana i Lei.


KOMENTARZE (10)

Humor

Star Wars na wesoło -Wydanie Specjalne IV

2014-12-02 22:19:18

Witajcie w kolejnej edycji specjalnej wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen -to musiało się stać. Pozostajemy w temacie piątkowego teasera nowego epizodu i przeglądamy najciekawsze propozycje. Jeśli przypadkiem trafił tu ktoś kto nie widział jeszcze teasera, to najpierw sugerujemy zajrzeć tutaj a dopiero później obejrzeć to co dla was przygotowaliśmy, jest tego sporo bo i okazja wyjątkowa a ponieważ twórczość fanów jest nieograniczona, wkrótce możecie spodziewać się kolejnej porcji prac.
Jak zwykle, życzymy dobrej zabawy przy oglądaniu.

KOMENTARZE (11)

Humor

Stehpen Colbert o nowym mieczu świetlnym

2014-12-02 18:29:05 ColbertNation.com

Stephen T. Colbert w swoim satyrycznym programie telewizyjnym Colbert Report opowiadał o Star Wars już kilka razy. Kiedyś gościł Georga Lucasa, a w zeszłym roku zachęcał, żeby Darth Vader został prezydentem USA. Teraz, w ostatnich tygodniach pracy przy tym programie, ponieważ Colbert przenosi się do "Late Night Show" stacji CBS, Stephen poruszył kwestię pojawienia się zwiastuna nowego filmu Star Wars. Przy okazji skomentował też liczne kontrowersje związane z nowym nietypowym krzyżowym mieczem świetlnym, który pojawił się w teaser trailerze:Temat na forum
KOMENTARZE (5)
Loading..