TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło - Wydanie Specjalne

2014-02-17 08:23:38

Witajcie! Na wstępie zaczniemy od zagadki. Jakie święta w obchodzimy w lutym? Walentynki, Tłusty czwartek? Tak, prawda, jest jednak jeszcze jedno święto, w Polsce "obchodzone" od 2006 roku. Dzisiaj, 17 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Kota, a jak powszechnie wiadomo, zwierzęta te zdominowały internet. Z tej okazji przygotowaliśmy wydanie Specjalne "Star Wars na wesoło" poświęcone właśnie kotom. Niejako przy okazji wyszło na jaw że większość tych domowych pupili to jednak poplecznicy Ciemnej Strony.
Zapraszamy do oglądania.
Na koniec zostawiliśmy jeszcze niespodziankę w postaci gościa specjalnego. Oto Korelia, kotka którą powinien znać każdy rodzimy fan Gwiezdnych Wojen. Niezorientowanym podpowiemy, że Korelia pomaga jak może w tłumaczeniu książek na język polski.
KOMENTARZE (19)

Humor

Imperium przyjechało na Olimpiadę w Soczi

2014-02-14 10:35:44 YouTube

Trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014, media donoszą o trudnych warunkach sanitarnych, wyjątkowo ciepłej pogodzie, oraz dwóch złotych medalach, jakie zdobyli polscy zawodnicy. Wczoraj sieć obiegła jednak szokująca relacja, która przebiła pozostałe: oto na jednej z dyscyplin narciarskich zaingerowało....samo Imperium Galaktyczne:

KOMENTARZE (7)

Humor

Star Wars na wesoło -część XXVIII

2014-02-11 23:17:05

Witamy w kolejnej edycji Star Wars na wesoło. Dzisiejszy odcinek poświęcamy dziwnym związkom Leii, nawiązujemy do The Walking Dead i przedstawiamy subtelny sposób na zachęcenie znajomych do obejrzenia Gwiezdnych Wojen.
Pozdrawiamy też wszystkich studentów walczących z sesją oraz gratulujemy tym, którzy mają ją już za sobą.


KOMENTARZE (7)

Humor

Jak powinno się skończyć ''Mroczne widmo''

2014-02-04 08:45:04 YouTube

Dziś pojawił się nowy odcinek popularnej animowanej serii "How It Should Have Ended", która przedstawia "ulepszone" propozycje zakończeń dla popularnych filmów. Jak powinno skończyć się ''Mroczne widmo''.
Gwiezdne Wojny pojawiły się już w serii, możecie więc obejrzeć zakończenia dla ''Nowa nadziei", "Imperium.." i "Powrotu Jedi".


KOMENTARZE (47)
Loading..