Humor

Star Wars na wesoło -część XXIX

6

Witajcie, przygotowaliśmy kolejną edycję wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem szczególne pozdrowienia przesyłamy wszystkim kolekcjonerom oraz tym, którzy spotkali się z brakiem zrozumienia u swoich drugich połówek. Dowiecie się także jaki zakład przegrał Kenobi oraz jak wspomóc Vadera w misji odbudowy Imperium. Miłego oglądania.

Michaela Giacchino Marsz Imperialny

YouTube
4

Michael Giacchino to kompozytor muzyki filmowej, znany z częstej współpracy z J.J. Abramsem. Giacchino prawdopodobnie nie zajmie się muzyką z Gwiezdnych Wojen do Epizodu VII, tą robotę przejął mu John Williams. Być może jednak nadal chce podać swoją kandydaturę na kompozytora w pozostałych produkach Lucasfilmu, ponieważ opublikował niniejszą interpretację Marszu Imperialnego


A nieco poważniej Giacchino miał już okazję pisać muzykę z Gwiezdnych Wojen przy restarcie Star Tours.

Wizerunek fana Gwiezdnych Wojen

21

Czy fani Gwiezdnych Wojen tworzą spójną grupę ludzi o podobnych poglądach na temat ich zainteresowań? Czy zgadzają się ze sobą w kwestii wyższości Oryginalnej Trylogii nad Trylogią Prequeli? Odpowiedzi na te pytania zna każdy kto na konwentach brał udział w dyskusjach na podobne tematy, dyskusjach tyleż rzeczowych co burzliwych.
Trudnego zadania sklasyfikowania fanów podjęła się grupa Dorkly, według nich istnieje podział ze względu na przynajmniej osiem kluczowych kwestii. Oceńcie sami czy znajduje to odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.