TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Ofiary Dartha Vadera w filmach

2015-10-21 19:12:46 Mr Sunday Movies

Darth Vader, Mroczny Lord Sithów, postać obecna praktycznie w każdym Epizodzie Gwiezdnych Wojen (nawet w postaci szczątek w Przebudzeniu Mocy). Bez tej postaci panteon czarnych charakterów nigdy nie byłby taki sam.
Vader ma wiele charakterystycznych cech, znanych bardzo dobrze fanom, których nie trzeba na pewno przypominać. Dla zapominalskich wystarczy zobaczyć choćby jedną scenę z udziałem Dartha Vadera.
W sieci zadebiutował filmik, prezentujący postacie unicestwione przez Mrocznego Lorda we wszystkich Epizodach, w jakich się pojawił.
Niedawno zadebiutował zwiastun Epizodu VII Przebudzenia Mocy, gdzie głównym czarnym charakterem jest tajemniczy Kylo Ren, który ma szanse wbić się mocno do świadomości wszystkich fanów jako jedna z ulubionych postaci.
Apelujemy, kiedy przyjdzie w końcu ten moment (oby nie!) nie zapominajmy kto na zawsze pozostanie najmroczniejszym, najbardziej charakterystycznym i przerażającym głównym złym z Gwiezdnej Sagi - Darth Vader (a nie podrabiany Kylo!).


KOMENTARZE (10)

Humor

Star Wars na wesoło -część XLIV

2015-10-19 20:20:21Żadnemu fanowi Gwiezdnych Wojen chyba nastroju dzisiaj poprawiać nie trzeba. Wszyscy snują domysły na podstawie wczoraj ujawnionego plakatu i czekają na zwiastun. Mimo tego przygotowaliśmy dla was kolejną porcję wesołych obrazków ze świata Star Wars, niektóre z nich nawiązują nawet do czekających nas wydarzeń. Zapraszamy do oglądania w oczekiwaniu na zwiastun.KOMENTARZE (7)

Humor

"Przebudzenie Mocy" oraz animacje Disneya

2015-10-06 00:13:11 Geeks are Sexy

Informacja o tym, że Disney kupił Lucasfilm wraz z całą marką Gwiezdnych Wojen po dziś dzień wzbudza olbrzymie emocje wśród ludzi na całym świecie. Na szczęście są i tacy, którzy w natłoku negatywnych emocji potrafią bawić się konwencją i postanowili połączyć klasyczne animacje Disneya wraz z teaserem "Przebudzenia Mocy".

Efekt tego cudownego połączenia możecie podziwiać poniżej. Mi aż brak słów, takie to piękne!


KOMENTARZE (15)
Loading..