TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Jak powinien się skończyć ''Atak klonów"

2015-11-25 07:48:49 YouTube

Wczoraj pojawił się nowy odcinek popularnej animowanej serii parodii "How It Should Have Ended", która przedstawia dosadniejsze zakończenia znanych filmów. I tak oto zobaczmy, jak powinien skończyć się uwielbiany przez fanów i krytyków "Atak klonów", gdzie rozbłysła najjaśniejsza gwiazda filmu, Hayden Christensen.


KOMENTARZE (6)

Humor

Nowa obsada Przebudzenia Mocy w skeczu Saturday Night Live

2015-11-22 17:06:07 SNL

Gwiezdne Wojny pojawiały się w Saturday Night Live od samego początku, jeszcze w latach 70. W czwartym sezonie SNL, czyli popularny amerykański program telewizyjny ze skeczami emitowany na żywo, prowadzącą była Carrie Fisher. W tym roku pojawił się nowy skecz nawiązujący do "Przebudzenia Mocy" i nietypowych kandydatów, którzy pojawili się na castingu. Gościnnie pojawiają się gwiazdy Epizodu 7: J. J. Abrams, oraz słoneczka nowej obsady: Daisy Ridley i John Boyega. W tle prawdziwi: Emma Stone, Michael Buble i John Hamm, a obsada reprezentuje parodie takich postaci jak:Sofia Vergara, Shaquille O'neal, John Mayer, Maggie Smith, , David Beckham, Javier Barden, Chris Tucker, Danny Devito, Leslie Jones...oraz George Lucas.


KOMENTARZE (3)

Humor

Przebudzenie Polski, czyli zwiastun po naszemu

2015-11-19 21:19:05

Widzieliśmy już wiele przeróbek zwiastunów „Przebudzenia Mocy”. Teraz mamy kolejną. Tym razem polską w dodatku osadzoną w naszej rzeczywistości niekończącej się przygody. Uwaga, parodia ta nie jest poprawna politycznie, więc osoby wrażliwe powinny oglądać to na własne ryzyko. Zresztą: „El Wariat: Awakens” jest mocno polityczny.Więcej podobnych filmików znajdziecie na kanale autora: El Wariat.
KOMENTARZE (13)

Humor

Jar Jar powraca

2015-11-11 23:45:20

W tym newsie prezentowaliśmy wam przeróbkę pierwszego trailera "Przebudzenia Mocy", w której występował Jar Jar Binks. Niedawno Michael Murdock (autor poprzedniej parodii) zaprezentował kolejną, tym razem dotyczącą drugiego zwiastuna. Oto ona:


KOMENTARZE (11)

Humor

Trailer "Przebudzenia Mocy" jak z lat osiemdziesiątych

2015-11-10 17:51:47 Youtube

Przeróbek trailerów "Przebudzenia Mocy" powstało już sporo. Na yotube pojawiła się właśnie kolejna, przedstawiająca zwiastun, który mógłby pojawić się w latach osiemdziesiątych XX w. na kasetach VHS.
KOMENTARZE (7)
Loading..