Humor

Jak powinien się skończyć ''Atak klonów"

YouTube
6

Wczoraj pojawił się nowy odcinek popularnej animowanej serii parodii "How It Should Have Ended", która przedstawia dosadniejsze zakończenia znanych filmów. I tak oto zobaczmy, jak powinien skończyć się uwielbiany przez fanów i krytyków "Atak klonów", gdzie rozbłysła najjaśniejsza gwiazda filmu, Hayden Christensen.

Nowa obsada Przebudzenia Mocy w skeczu Saturday Night Live

SNL
3

Gwiezdne Wojny pojawiały się w Saturday Night Live od samego początku, jeszcze w latach 70. W czwartym sezonie SNL, czyli popularny amerykański program telewizyjny ze skeczami emitowany na żywo, prowadzącą była Carrie Fisher. W tym roku pojawił się nowy skecz nawiązujący do "Przebudzenia Mocy" i nietypowych kandydatów, którzy pojawili się na castingu. Gościnnie pojawiają się gwiazdy Epizodu 7: J. J. Abrams, oraz słoneczka nowej obsady: Daisy Ridley i John Boyega. W tle prawdziwi: Emma Stone, Michael Buble i John Hamm, a obsada reprezentuje parodie takich postaci jak:Sofia Vergara, Shaquille O'neal, John Mayer, Maggie Smith, , David Beckham, Javier Barden, Chris Tucker, Danny Devito, Leslie Jones...oraz George Lucas.

Przebudzenie Polski, czyli zwiastun po naszemu

13

Widzieliśmy już wiele przeróbek zwiastunów „Przebudzenia Mocy”. Teraz mamy kolejną. Tym razem polską w dodatku osadzoną w naszej rzeczywistości niekończącej się przygody. Uwaga, parodia ta nie jest poprawna politycznie, więc osoby wrażliwe powinny oglądać to na własne ryzyko. Zresztą: „El Wariat: Awakens” jest mocno polityczny.Więcej podobnych filmików znajdziecie na kanale autora: El Wariat.

Jar Jar powraca

11

W tym newsie prezentowaliśmy wam przeróbkę pierwszego trailera "Przebudzenia Mocy", w której występował Jar Jar Binks. Niedawno Michael Murdock (autor poprzedniej parodii) zaprezentował kolejną, tym razem dotyczącą drugiego zwiastuna. Oto ona:

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.