TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Chińskie podróbki figurek

2015-12-20 09:36:04 9gag.com

Pod koniec PRL (Polska Rzeczpospolita Ludowa ;)), popularne były gumowe podróbki figurek Kennera, które nie tak dawno przeżywały swoją drugą młodość na aukcjach internetowych. Czas podrabiania zachodnich wyrobów w Polsce, jest już za nami i możemy teraz cieszyć się oryginalnymi i drogimi produktami na licencji Disney-Lucasfilm. Jednak są państwa, które do woli czerpią korzyści z nielegalnego wykorzystywania popularności danej marki. Prym w tej niecnej praktyce wiedzie Chińska Republika Ludowa. Jednak nie zawsze owoc takiego bezpardonowego kopiowania, wychodzi na dobre produktom.


KOMENTARZE (14)

Humor

Jak powinna się skończyć ''Zemsta Sithów"

2015-12-17 22:25:32 youtube.com

Dość szybko, doczekaliśmy się kolejnego odcinka animowanej serii parodii "How It Should Have Ended", która przedstawia alternatywne zakończenia znanych filmów. Zobaczmy, jak powinna skończyć się ostatnia cześć trylogii prequeli.


KOMENTARZE (5)

Humor

Star Wars na wesoło -część XLVII

2015-12-17 07:44:38Witajcie w kolejnej, XLVII edycji 'Star Wars na wesoło', to już ostatnia taka okazja. Ostatni raz możemy poprzeglądać memy związane z nadchodzącym filmem, tuż przed jego premierą. Jak zwykle życzymy przyjemnego oglądania i odliczamy do północy.
Wrażliwych fanów uprzedzamy, że na ostatnim obrazku znajduje się spory spoiler!
KOMENTARZE (5)

Humor

Obsada Przebudzenia Mocy nuci temat

2015-12-12 07:56:51 MadeinHollywoodTV

Premiera Gwiezdnych Wojen Epizodu VII Przebudzenia Mocy już w najbliższy piątek. Z tej okazji w sieci pojawia się coraz więcej wywiadów z obsadą filmu. Entuzjazm nowych aktorów Sagi jak i reżysera Epizodu VII J.J. Abramsa nie zna granic. W związku z tym MadeinHollywoodTV zaproponowało zanucenie tematu przewodniego Gwiezdnych Wojen, który towarzyszy otwierającej scenie przy napisach każdego Epizodu. A jak zareagował na to sam Han Solo, czyli Harrison Ford?
Zobaczcie sami.


KOMENTARZE (2)

Humor

Star Wars na wesoło -część XLVI

2015-12-09 11:02:06

Witajcie w kolejnej edycji Star Wars na wesoło, do premiery Przebudzenia Mocy pozostało już tylko 8 dni, więc pozostajemy przy tematach okołofilmowych i mniej lub bardziej udanych komentarzach do scen zaprezentowanych w zwiastunach. Jak zwykle, życzymy dobrej zabawy.KOMENTARZE (13)

Humor

Star Wars na wesoło -część XLV

2015-12-02 07:39:49

Witajcie w kolejnej edycji Star Wars na wesoło! Ponieważ do wielkiej premiery nowego epizodu zostało już tylko 15 dni, dzisiejszy odcinek w całości poświęcony jest reakcjom fanów na zwiastuny i materiały, które otrzymujemy w związku ze zbliżającą się premierą Przebudzenia Mocy. Jak zwykle życzymy dobrej zabawy przy oglądaniu.KOMENTARZE (11)
Loading..