TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło -część XL

2015-05-27 08:08:18

Witajcie w kolejnej, już czterdziestej edycji "Star Wars na wesoło". Jak zwykle przygotowaliśmy dla was zbiór obrazków na poprawę nastroju w ten pochmurny majowy dzień. Bawcie się dobrze i pamiętajcie, niebezpiecznie jest latać Solo.


KOMENTARZE (12)

Humor

Uciekający Ewok

2015-05-18 21:52:08 GeeksAreSexy

Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik dokumentujący żart z udziałem Ewoka, Dartha Vadera i pokaźnej grupy szturmowców. Mały futrzak uciekając przed nimi wpadał na przypadkowych ludzi, którym podrzucał miecz świetlny. Chwilę później okazywało się, że ten prezent może być bardzo kosztowny. Zachęcamy do obejrzenia wspomnianego filmiku poniżej.


KOMENTARZE (15)

Humor

Nietypowy cosplay BB-8

2015-05-09 09:00:34 The Unipiper

Dzień Gwiezdnych Wojen można świętować na wiele sposobów, oglądając filmy, urządzając tematyczne przyjęcie albo przebierając się za którąś z postaci Star Wars, np. za BB-8. A żeby było ciekawiej można równocześnie grać muzykę Johna Williamsa na ognistych dudach i balansować na piłce (będącej częścią kostiumu). Dlaczego nie? Właśnie w taki sposób uczcił Star Wars Day Brian "The Unipiper" Kidd z Portland.
KOMENTARZE (7)

Humor

Kolejna parodia trailera Epizodu VII

2015-05-04 17:26:27 Youtube

Od momentu pojawienia się drugiego trailera "Przebudzenia Mocy" powstało kilka mniej lub bardziej zabawnych jego przeróbek. Dziś prezentujemy kolejną. Niejaki Michael Murdock stworzył parodię, w której znaczącą rolę odgrywa pewna znana i lubiana (choć nie przez wszystkich) postać. Warto dodać, że filmik posiada kilka dodatkowych scen, nie związanych z Epizodem VII.
KOMENTARZE (10)
Loading..