TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Star Wars na wesoło -część LVIII

2017-03-15 19:55:29Witajcie w kolejnej odsłonie wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Za oknem coraz cieplej, zbliża się wiosna, więc humory pewnie i tak wam dopisują, ale mimo wszystko postaramy się je jeszcze poprawić za pomocą memów, które znaleźliśmy dla was w sieci. Jak zwykle zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.


KOMENTARZE (18)

Humor

Star Wars XXI wieku?

2017-03-12 18:46:43 youtube.com

Zastanawialiście się kiedyś, jakby wyglądały Gwiezdne Wojny, gdyby ich akcja bardziej obrazowała współczesne czasy. Czy poprawność polityczna, uprzywilejowanie rasowe oraz pęd za aktualnymi trendami wpłynąłby znacząco na treść filmów Sagi? Wyrabiając własne zdanie na temat, dobrze jest podejść do tego z dystansem, tak jak twórca poniższego filmiku.


KOMENTARZE (12)

Humor

How Star Wars Rogue One Should Have Ended

2017-03-03 07:14:18 youtube.com

Nie tak dawno twórcy HISHE odnowili swój pierwszy filmik z serii Star Wars, kwestią czasu było więc powstanie materiału, dotyczącego ostatniej premiery kinowej "Łotra 1". Jak zwykle How It Should Have Ended nie zawodzi w ocenie zasadności istnienia wielu scen w filmie.


KOMENTARZE (12)

Humor

Co się wydarzyło podczas oskarowej gali?

2017-03-01 20:46:43 Twitter

Podczas 89. ceremoniu wręczenia Oscarów wydarzyła się rzecz wyjątkowo - "La La Land", w wyniku pomyłki, został nagrodzony za najlepszy film ubiegłego roku. Jednak po chwili nagroda została wręczona prawidłowemu zwycięscy, czyli filmowi "Moonlight".

Poniżej możecie zobaczyć unikatowy materiał z tego wydarzenia, który nie był transmitowany w telewizji:


KOMENTARZE (8)
Loading..