TWÓJ KOKPIT
0

Humor

R2-D2 - Livin' on a Prayer

2017-04-09 20:54:28 YouTube

Czy zastanawialiście się jaka muzyka płynie w przewodach R2-D2? Poniżej prezentujemy filmik, który powinien utwierdzić każdego, że jest to bez wątpienia rock&roll! Zapraszamy na dobrą zabawę razem z małym niebieskim urwisem:


KOMENTARZE (10)

Humor

The Force Awakens: A Bad Lip Reading

2017-04-07 19:32:59

W serii filmików na kanale Bad Lip Reading pod znane sceny, filmy czy postacie podkładany jest tekst, który pasuje do ruchu warg, ale ma kompletnie inne znaczenie. Wychodzą z tego zabawne sytuacje, które czasem dosyć szybko zyskują na popularności. Do udziału w najnowszym filmiku zmontowanym ze scen z Epizodu VII, twórcy kanału namówili Marka Hamilla - dzięki temu mógł mieć więcej kwestii mówionych niż w samym "Przebudzeniu Mocy". Wspomniany filmik zamieszczamy poniżej i zachęcamy do jego obejrzenia.


KOMENTARZE (9)

Humor

Co myśli RTS Widzew...

2017-04-01 21:20:53 Facebook

RTS Widzew myśli o Gwiezdnych Wojnach..

No właśnie co? Kliknijcie poniżej i przekonajcie się sami.

Sprawa jest co najmniej podejrzana i szyta grubymi nićmi.

KOMENTARZE (11)

Humor

"Ani: A parody"

2017-04-01 10:14:52

Grupa StarKid specjalizująca się w parodiach musicalowych różnych znanych filmów i książek (m. in. "Twisted - An Untold Story of a Royal Vizier", o Jaffarze z "Alladyna" czy trylogia o Harrym Potterze) stworzyła spektakl, którego bohaterem jest Darth Vader. Nie rozumiany na Gwieździe Śmierci postanawia wrócić na Tatooine aby po raz kolejny wziąć udział w wyścigu podracerów.

Ponieważ zawiera kilka dosadniejszych żartów, sztuka nadaje się bardziej dla starszych widzów.

Występują m. in. : Chris Allen, Joseph Walker i Denise Donovan.


KOMENTARZE (5)
Loading..