TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Zrób sobie Yodę

2012-04-21 13:44:53 StarWars.com

Z pomocą zaledwie kilku przedmiotów każdy może wykonać niewielką podobiznę wiekowego mistrza Jedi - Yody. Można wykonać różne wersje zielonej kukiełki: z okresu nowej lub starej trylogii albo serialu Wojny klonów. Jest to jeden z projektów z książki The Star Wars Craft Book Bonnie Burton.

Instrukcję opisującą, jak w kilku krokach wykonać kukiełkę znajdziecie w tym miejscu. Wzorując się na tym pomyśle sami możecie wymyślić jak w podobny sposób wykonać również inne postacie z Gwiezdnych Wojen. A gdy zbierze się ich kilka spokojnie można zorganizować teatrzyk Star Wars.


KOMENTARZE (8)

Dla dzieci

Świąteczne ozdoby

2012-04-07 08:29:15

Niebawem Wielkanoc, czyli kolejne dni, które z bliskimi spędzamy przy stole. Oczywiście nie powinno zabraknąć tam elementów starwarsowych. Warto jednak się wysilić na coś więcej, niż tylko pisanki. Choćby na ładne ozdóbki na sztućce.By zrobić takie ozdoby potrzebujemy:
• rzepów
• nożyczek
• kleju
• małych wyłupiastych oczu
• i różnokolorowych płach filcu

Przepis

1. Wycinamy prostokątne fragmenty filcu, które posłużą nam za podstawę ozdóbki.2. Z bardziej kolorowych fragmentów wycinamy kształty postaci z Star Wars.3. Dodatkowo naklejamy na nie oczka, lub inne fragmenty odpowiedzialne za buźkę, nosek, języczek itp.. Robimy różne postaci.4. Naklejamy naszą postać na podstawę filcową. Dobrze jest jeszcze zrobić mały prostokąt innego koloru, by to się lepiej odróżniało.5. I tak wyglądają różne postaci:6. Na koniec montujemy rzep.I zostaje już tylko stół przyozdobić.


KOMENTARZE (0)
Loading..