TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Kolorowanka z Yodą

2012-06-01 20:19:00

Dziś jest międzynarodowy dzień dziecka. Z tej okazji warto pomyśleć o najmłodszych i zrobić im mały prezent. Np. dać im kolorowankę z Gwiezdnych Wojen. Owszem jest kilka dostępnych na rynku, ale dzięki oficjalnej, wystarczy wydrukować tylko ten rysunek i dać dziecku do zabawy.

Najmłodsi z pewnością będą wiedzieć jaka kredka najlepiej pasuje do Yody.


KOMENTARZE (1)

Dla dzieci

Dzień Dziecka: Krzyżówki

2012-06-01 15:56:46Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejne łamigłówki specjalnie przygotowane z okazji Dnia Dziecka. Tym razem coś dla siebie znajdą fani krzyżówek. Poniżej kilka, w których można sprawdzić zarówno swoją znajomość filmów jak i rozszerzonego wszechświata. Życzymy powodzenia przy wypełnianiu!Wszystkie atrakcje z okazji Dnia Dziecka zostały przygotowane przez Jedi Order i Manda'Yaim. Manda'Yaim to powstała w 2007 roku organizacja, zrzeszająca Polskich Mandalorian i propagująca w fandomie wiedzę na temat tego kim byli Mandalorianie. Na ich stronie znaleźć można m.in. ciekawą encyklopedię kolekcjonera zawierającą wpisy odnośnie wielu mandaloriańskich gadżetów, a na forum porady odnośnie tworzenia własnych zbroi. Jedi Order natomiast już od ponad dziesięciu lat zrzesza sympatyków Rycerzy Jedi, dając możliwość integracji, wspólnej zabawy i rozwijania gwiezdno-wojennych zainteresowań. Na stronie organizacji można znaleźć m.in. bogaty holocron zawierający sporo informacji dotyczących Jedi.


KOMENTARZE (6)

Dla dzieci

Dzień Dziecka: Labirynty

2012-06-01 13:54:28W tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Dziecka, Bastion Polskich Fanów Star Wars przy współpracy z dwoma zaprzyjaźnionymi organizacjami: Jedi Order i Manda'Yaim ma przyjemność przedstawić szereg łamigłówek, nie tylko dla najmłodszych. Tym razem członkowie dwóch wspomnianych wcześniej organizacji przygotowali gwiezdno-wojenne labirynty. Pomóżcie odnaleźć drogę bohaterom, sprawdźcie jak szybko dacie radę przejść przez labirynty. Życzymy miłej zabawy i zachęcamy do śledzenia kolejnych przygotowanych atrakcji.
KOMENTARZE (8)

Dla dzieci

Dzień Dziecka: Zakreślanki

2012-06-01 10:54:05Z okazji Dnia Dziecka redakcja Bastionu pragnie złożyć najlepsze życzenia wszystkim, zarówno tym najmłodszym, jak i starszym dzieciom. Oby obcowaniu z Gwiezdnymi Wojnami zawsze towarzyszyła Wam dziecięca radość. W tym szczególnym dniu mamy przyjemność zaprezentować Wam szereg łamigłówek przygotowanych na tę okazję przez dwie nasze zaprzyjaźnione organizacje: Manda'Yaim i Jedi Order. Na początek kilka zakreślanek w których będziecie mogli sprawdzić swoją spostrzegawczość. Życzymy miłej zabawy i zachęcamy do śledzenia kolejnych atrakcji, które dzisiaj opublikujemy.
KOMENTARZE (8)
Loading..