TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Bastionowy kurs rysowania - lekcja trzecia

2013-01-19 11:25:20 Chewie z Wooczego Imperium

Z przyjemnością prezentujemy Wam dziś kolejną część bastionowego kursu rysowania zorganizowanego przez Chewie z Wooczego Imperium. Z nowej lekcji dowiecie się, jak najlepiej zabrać się za rysowanie księżniczki Leii, ponieważ jej tematem są proporcje rysunku kobiety. Mamy nadzieję, że bastionowy kurs pomoże Wam w rozwijaniu umiejętności plastycznych i zachęci Was do brania udziału w konkursach rysunkowych organizowanych przez Bastion. Przypominamy, że w chwili obecnej trwa urodzinowy konkurs graficzny i macie czas do 28 lutego na nadesłanie swoich prac.

Zachęcamy do komentowania kursu, publikowanie swoich sugestii na temat dalszych lekcji i udziału w najnowszym konkursie! Łapcie za ołówki i do dzieła!

Bastionowy kurs rysowania.

Lekcja trzecia: kobieta.

KOMENTARZE (0)

Dla dzieci

Bastionowy kurs rysowania - lekcja druga

2013-01-05 15:09:42 Chewie z Wooczego Imperium

Dziś przyszła pora na drugą część bastionowego kursu rysowania zorganizowanego przez Chewie z Wooczego Imperium. Tym razem możecie poznać konkretne proporcje rysunku mężczyzny, żeby każdy potrafił narysować sobie swojego Hana Solo. Mamy nadzieję, że serwowane Wam kursy pomogą w tworzeniu prac godnych kolejnych konkursów rysunkowych organizowanych przez Bastion.

Zachęcamy do komentowania kursu, publikowanie swoich sugestii na temat dalszych lekcji, a przede wszystkim wrzucanie własnych prac stworzonych na podstawie bastionowych lekcji. Łapcie za ołówki i do dzieła!

Bastionowy kurs rysowania.

Druga lekcja: mężczyzna.

KOMENTARZE (2)
Loading..