TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Prezenty z okazji Dnia Dziecka

2014-06-01 13:07:57 BA5-10NDziś obchodzimy bardzo ważne święto, czyli Dzień Dziecka. Przy tej okazji, z długoletniej drzemki, wybudził się droid astromechaniczno-rozrywkowy BA5-10N, który przygotował dla najmłodszych fanów kilka atrakcji z okazji Dnia dziecka.
Po pierwsze specjalnie dla Was uzupełniliśmy spis łamigłówek i listę zajęć, którymi najmłodsi mogą zająć się w wolnej chwili.

Następnie zajrzeliśmy do przepastnych archiwów i znaleźliśmy dwie zagubione łamigłówki typu znajdź słówka. Dlatego dziś zapraszamy Was do zabawy: znajdź 25 Jedi i znajdź 25 bohaterów Wojen Klonów.

Kolejny prezent to niespodzianka prosto z oficjalnej strony StarWars.com, gdzie dostępne są wesołe kolorowanki z naszymi ulubionymi bohaterami. Dla Waszej wygody przedstawiamy je poniżej:
Wszystkiego najlepszego, dobrej zabawy i Niech Moc Będzie z Wami!
KOMENTARZE (4)

Dla dzieci

Dzień Dziecka z Jedi Order

2014-06-01 11:50:07 Jedi OrderCzłonkowie zaprzyjaźnionego z nami Jedi Order kolejny raz z okazji Dnia Dziecka przygotowali gazetkę z zabawami dla zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci!

Tak, to właśnie ten dzień. Dzień bardzo ważny dla wszystkich, czy czują się jeszcze dziećmi, czy już mają własne dzieci.

Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, mamy dla wszystkich dzieci małych i dużych specjalny prezent. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy pierwszą edycję gazetki, którą mogliście sobie lub swoim dzieciom wydrukować. W tym roku przedstawiamy jej drugą odsłonę i mamy nadzieję, że spodoba Wam się tak samo (i bardziej!) jak poprzednia.

Wszystkie poprawne odpowiedzi opublikujemy w najbliższym czasie. Zachęcamy do dzielenia się z nami opiniami i pomysłami na zupełnie nowe gry i zabawy, które będziemy mogli umieścić w przyszłorocznej gazetce.

Życzymy powodzenia podczas wypełniania i niech Moc będzie z Wami!
- członkowie Jedi Order


Gazetka z atrakcjami na Dzień Dziecka

KOMENTARZE (0)
Loading..