TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Zrób to sam: kaski z R2-D2 i BB-8

2019-09-24 21:02:42 YouTube

Na dworze nie jest już za ciepło, ale pogoda jeszcze sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. To zatem doskonały moment, by ozdobić swoje kaski rowerowe motywami z R2-D2 i BB-8. Jak zwykle pokazują Sean i Marissa.Potrzebne będą: kaski (biały dla BB-8, srebrny dla R2, ale w ostateczności można je pomalować), taśma malarska, farby w odpowiednich kolorach (prawdopodobnie pokazane tutaj to akrylowe), diody LED, różne guziki czy przełączniki, klej na gorąco, pędzle i nożyczki.

Wykonanie:

1. Zaznacz taśmą malarską wzór droida - przy czym uwaga, będziesz malował tam, gdzie taśma nie jest przyklejona.

2. Pomaluj niezaklejone elementy. Prawdopodobnie będzie potrzebnych kilka warstw. Po wyschnięciu zedrzyj taśmę, nanieś ewentualne poprawki i dodaj detale.

3. Doklej guziki i światełka LED. Lepiej, by pomógł Ci w tym dorosły.

Teraz możesz już bezpiecznie i stylowo jeździć!
KOMENTARZE (1)

Dla dzieci

Narysuj „Sokoła Millennium”

2019-09-17 21:16:22 YouTube

Po kilku lekcjach rysunku stworzenie własnego „Sokoła Millennium” nie powinno być trudne. A nawet jeśli, to pamiętajcie o regularnych ćwiczeniach. W końcu dojdziecie do wprawy.


KOMENTARZE (1)

Dla dzieci

Zrób to sam: kapela z łyżek

2019-09-10 18:53:21 YouTube

Zawsze chcieliście, by Figrin D'an and the Modal Nodes z kantyny w Mos Eisley zagrali na Waszej imprezie? Cóż, ci, których zrobili w tym tygodniu Sean i Marissa może nie muzykują, ale na pewno świetnie wyglądają. I sami też możecie sobie takich sprawić.Potrzebne będą: drewniane łyżki (jeśli macie ograniczony budżet, sprawdzą się też plastikowe), beżowy, szary i czarny filc, druciki kreatywne, rzepy (ewentualnie taśma dwustronna), czarne koraliki, klej na gorąco, nożyczki, opcjonalnie igła i czarna nić.

Wykonanie:

1. Przyklej dwa czarne koraliki klejem na gorąco (lepiej zlecić to zadanie dorosłemu) - to będą oczy.

2. Wytnij mały kwadrat z czarnego filcu i przyklej go poniżej oczu - to z kolei usta. Wytnij dwie beżowe „fale”, które będą bithańskimi fałdami oddechowymi. Przyklej je nad ustami i pod nimi.

3. Wytnij czarną koszulę z rozłożonymi ramionami, składając filc na pół - w ten sposób będzie dwustronna. Możesz użyć jej jako szablonu, jeśli planujesz stworzyć więcej członków kapeli.

4. Owiń drucik kreatywny dookoła „szyi”, tworząc ramiona. Przyklej do nich koszulę. Jeśli chcesz, możesz ją zszyć, będzie lepiej się trzymać.

5. Wytnij z beżowego filcu dłonie i przyklej je na końcu drucików.

6. Czas na instrumenty: możesz zwinąć szary filc i skleić go, a następnie dodać srebrny drucik, który posłuży jako tuba. Możesz też wymyślić własne instrumenty! Przyklej rzep lub taśmę dwustronną na brzuchu muzyka, a następnie doczep do niego instrument. Gotowe!
KOMENTARZE (4)

Dla dzieci

Narysuj CB-23 i BB-8

2019-09-04 08:09:12 YouTube

W dniu dzisiejszym kontynuujemy lekcje rysunku. Tym razem Art Trooper Kristin pokaże jak łatwo narysować dwa podobne droidy - CB-23 z „Ruchu Oporu” i BB-8.


KOMENTARZE (1)
Loading..