TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Nowe kampanie

2002-01-22 16:30:00

Na naszej stronie dostępne są już nowe kampanie do systemu Star Wars CCG firmy Decipher. Tym razem będziecie mogli wziąć udział w Bitwie o Naboo, powalczyć z imperialnymi w Chmurnym Mieście oraz znaleźć się na statku Federacji Handlowej. Po więcej zapraszam do sekcji kampanie.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Reakcje na karty z Wizarda

2002-01-21 13:18:00

Zaraz po ukazaniu się pierwszych scanów kart Wizarda dostaliśmy od was kilka maili z opiniami o nich o to one:
"Po tym co pokazał Wizard spodziewam się ciekawych zasad, jednak oprawa graficzna nie przypadła mi za bardzo do gustu"- an_ie1212
"Szkoda, że te karty nie są kompatybilne z produktem Deciphera"- Son of Sun
"Beznadzieja, już ostatnie dodatki Deciphera były kompletną klapą a teraz coś takiego !!?"- DOKU 2
"Game text słabo rozwinięty ale ogólny design poprawny, wątpię jednak, żeby ta gra pobiła popularnością karciankę Deciphera". Jak widać wasze opinie są bardzo różne. Dla tych, którzy nadal rozpaczają po cofnięciu licencji Decipherowi mam jednak pomyślną wiadomość. W USA zawiązano Komitet Graczy SWCCG Deciphera, nie wiadomo jeszcze jaką będzie pełnił funkcję oprócz zrzeszania fanów tego systemu ale ma on podobno nadal współpracować z twórcami SWCCG.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Pierwsze karty Wizardów

2002-01-19 15:05:00 TFN

Na TFN pojawił się skan pierwszej karty wypuszczonej przez Wizard of the Coast, którzy w chwili obecnej maja także licencję na gry RPG w świecie Star Wars. Te zdjęcia to: skan karty z Anakinem, opis karty z Anakinem, skan tyłu karty.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Kampanie już są !

2002-01-07 21:11:00

Zgodnie z obietnicą powstał już nowy dział Kampanie, do stworzenia, którego zainspirowały nas scenariusze umieszczone na TFN. Na początek proponujemy dwie możliwości rozgrywki. Przetrwanie na Hoth inspirowane nowym produktem Deciphera Lord of the Rings oraz Ucieczka z Gwiazdy Śmierci. Prowadzenie tych kampani jest na razie w fazie testów więc gdybyście wykryli jakiś błąd to proszę o info.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Kontynuacja SWCCG

2002-01-06 09:24:00

Cofnięcie licencji Decipherowi nie oznacze końca turniejów rozgrywanych w systemie SW CCG. W całej Polsce będą one kontynuowane na takich samych jak do tej pory zasadach. Na TheForce.net utworzono jednak specjalne scenariusze, na podstawie, których będzie można rozgrywać w miarę realne sceny z filmu. Jak na razie dostępne są: Tango On Tatooine, Danger On The Death Star, Battle Of Yavin, Battle of Hoth, The Chase, Clash on Cloud City oraz Joust of Jabbas Palace. Nasi specjaliści właśnie pracują nad rodzimymi scenariuszami, które być może już wkrótce znajdą się na naszej stronie.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Wizard działa

2002-01-02 18:58:00 www.starwars.com

No i prosze, nie minął tydzień od cofnięcia licencji Decipherowi na produkcję karcianki Star Wars Customizable Card Game a na oficjalnej już umieszczono zapowiedź o nowej gry. Jej producentem zgodnie z przewidywaniami będzie firma Wizard of the Coast. Pierwszy dodatek do nowej karcianki "Attack of the Clones" ma ukazać się już w kwietniu 2002. Jak zapowiadają twórcy nadal będziemy mieli do dyspozycji jasną i ciemną stronę. Głównym autorem gry jest Richard Garfield dobrze znany w świecie gier karcianych ze swoich prac nad Magic: The Gathering. Dystrybucja gry powinna ujawnić pewne szczegóły z Epizodu II, ktory do kin wejdzie dopiero miesiąc później więc czekmy na nowy produkt i mamy nadzieję, że nie będzie on ustępował dotychczasowym tworom Deciphera.
KOMENTARZE (0)
Loading..