Karcianki

Wirtualne karty

TFN
0

Poznaliśmy już Game Text pierwszej karty wirtualnej. Dotyczy on nowego Dartha Vadera: "Adds 4 to power of anything he pilots. While aboard a starship, it is immune to attrition < 5. Once per battle at same system (twice if with a Black Squadron pilot) may subtract 3 from a just drawn destiny. Immune to attrition < 5." Jak widać twórcy położyli nacisk na pilotażowe aspekty gry- czekamy na więcej.

Star Wars CCG Deciphera żyje !

TFN
0

Komitet graczy utworzony po cofnięciu licencji Decipherowi zaczął nareszcie działać a 4 marca będziemy mogli zobaczyć efekty. Wtedy to zostanie udstępniony na stronie Deciphera plik z nowymi gametextami, które w połączeniu z prawdziwymi kartami mają utworzyć nowy dodatek. Drugi zestaw ma ujrzeć światło dzienne 6 maja.

Atak Klonów i Narodziny Sithów

TFN
0

Na TFN znalazłem trochę informacji na temat karcianki Wizard of the Coast. Otóż do gry w pierwszym dodatku Atak Klonów potrzebne będą : dwa trzydziesto kartowe decki, sześć sześciościennych kostek, jeden playmate i podręcznik z zasadami, trzydzieści specjalnych żetonów do zaznaczania obrażeń i dwa tzw.: Force counters. Karty będzie można nabyć tradycyjnie w boosterach po 11 kart, Starer Deckach (40), Value Booster Pack (5) oraz bliżej nie znanym mi formacie Trading Card Game.
Pojawiły się też pierwsze zapowiedzi nowego dodatku Sith Rising, którego premiera ma mieć miejsce w lipcu 2002.

Promocja

TFN
0

Decipher postanowił pozbyć się wszystkich talii do CCG. Teraz gdy zamówisz talię do CCG druga dostajesz za darmo.

Reflections: Gold- odrzucone

0

Niestety Lucasfilm jest bardzo konsekwenty w swoich działaniach i wstrzymał projekt Deciphera, który zakładał opublikowanie w sieci darmowych game textów do kart, które miały ukazać się w dodatku Relfections III: Gold.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.