Karcianki

Kolejny dodatek

TFN
0

Ledwo co w naszych taliach zagościł dodatek Sith Rising, a WOTC już zapowiedział kolejny, tym razem z ANH. Dodatek ten wyjdzie dopiero w Listopadzie, ale już teraz możemy wam zaprezentować opakowanka do boosterów.
Ciemna Strona Mocy
Jasna Strona Mocy

Po mistrzostwach w Star Wars TCG

0

Całkiem niedawno - 10 sierpnia w Milwaukee (USA w stanie Wisconsin) podczas GenConu odbyły się pierwsze mistrzostwa w Star Wars TCG... Tak więc karcianka SW TCG ma już swojego oficjalnego mistrza - Josepha H. Leake'a, który wygrał m.in wycieczkę do Sydney dla dwóch osób.

Joseph H. Leake

Dokładnie o nagrodach pisaliśmy już kiedyś...

Michael A. Stackpole...

Kyle Katarn
0

Wczoraj pisałem o tym, że Timothy Zahn “grał” Talona Karrde`a. No akurat tak się złożyło, iż znalazłem to przez przypadek, szukając czegoś zupełnie innego, więc nie zgłębiłem się aż tak bardzo w tą informacje. Ale jeden z naszych użytkowników – Kyle Katarn, od razu wysłał mi sprostowanie, a właściwie uzupełnienie tej wiadomości. Mianowicie, poza tym, że Timothy Zahn wcielił się w Talona Karrde`a, warto dodać też, że Michael Stackpole nie był gorszy i dał się sportretować jako ... Corran Horn. Wielkie dzięki za informację, a poniżej dołączam skany dwóch kolejnych kart, tym razem bez autografów.:
Michael Stackpole jako Corran Horn
Mara Jade, Corran Horn i Tallon Karrde (czyli Shannon Baksa, Michael A. Stackpole oraz Timothy Zahn

Timothy Zahn...

0

Cześć z Was może pamięta, że parę lat temu, Decipher wypuścił karty z postaciami z EU, a zamiast rysunków znaleźli się tam aktorzy lub modele przedstawiający takie postaci jak Mara Jade, Corran Horn czy Kir Kanos. Dziś prawie wszyscy pamietają Shannon Baksę, jako Marę Jade, ale warto zwrócić uwagą na jeszcze jedną postać, na Talona Karrde`a, w którego wcielił się na kartach sam twórca tej postaci, czyli ... Timothy Zahn. Szperając po sieci znalazłem trzy karty z Talonem (czyli Zahnem):
Karta z Talonem Kardem
Ta sama karta, lecz z autografem Zahna
Karta z Talonem Kardem i Marą Jade z autografami Zahna i Baksy

Star Wars: TCG Championship

Za RAJ z Nowa Gildia
0

10 sierpnia 2002, w Milwaukee podczas GenConu odbędą się pierwsze mistrzostwa w Star Wars: TCG. W odróżnieniu od wszystkich innych mistrzostw, udział w tych nie wymaga żadnych zaproszeń. Po prostu przychodzisz ze swoją talią i grasz! A jest o co walczyć, bo łączna pula nagród to ponad 20000$.

Nagrody za 1 miejsce:

  • wycieczka do Sydney dla dwóch osób (z wizytą w studio gdzie kręcono AOTC) + 1000 baksów kieszonkowego
  • zestaw Sony w tym telewizor 32 cale, system stereo surround, PlayStation 2, DVD z TPM oraz zestaw gier LucasArts
  • pełen zestaw figurek Hasbro Star Wars Unleashed oraz Jorg Sacul - promocyjna figurka z Celebration II
  • boostery i karty promocyjne do SW:TCG

Nagrody za 2 miejsce - to samo co wyżej ale bez wycieczki do Sydney. Za 3 i 4 miejsce - jak za drugie ale bez stereo surround. Od 5 do 8 - figurki, boostery i promo oraz Nintendo Game Boy Advance wraz z zestawem gier THQ's Attack of the Clones. Od 9 do 16 - boostery i karty promocyjne oraz Jorg Sacul. od 17 do 32 już tylko boostery i karty promocyjne. Jest o co walczyć!

Za RAJ z Nowa Gildia

Sith Rising - kiedy w Polsce?

0

Dodatek do karcianki SW TCG (o którym pisałem wczoraj), prawdopodobnie u nas pojawi się za dwa miesiące. Jednak ISA - nasz dystrybutor nie ma jeszcze żadnych bliższych informacji na ten temat.

SW TCG Sith Rising

0

Na koniec lipca Wizards of the Coast zapowiadało dodatek o nazwie "Sith Rising" do karcianki Star Wars TCG.
Najparwdopodbniej jest on już w sprzedaży na terenie USA. Dodatek zawiera 90 kart, które będzie można skompletować kupując bostery zawierające po 11 albo po 5 losowo zamieszczonych kart. Karty mają zawierać postaci i przedmioty z "Ataku Klonów", a także z "Mrocznego widma" (np. Darth Maul). Polscy gracze też nie powinni być zawiedzeni, gdyż sprzedażą SW TCG w Polsce zajmuje się wydawnictwo ISA, dzięki któremu od maja mamy "TCG Attack of the Clones".

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.