TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Nowe cechy w nowych TCG...

2002-09-29 15:29:00 TFN

W zaprezentowanych niedawno, dwóch nowych kartach, z dodatku ANH do TCG, będą dostępne dwie nowe umiejętności. Pierwsza z nich to celność (Accuracy), którą zobaczymy np. na karcie ze szturmowcami Imperium. Celność będzie modyfikatorem do ataku. Drugą cechą jest przejęcie (Intercept), dostępną na karcie z Obi-wanem). Polegać to będzie na tym, że każdy atak na inną postać, przebywającą na arenie z Obi-wanem, można będzie przerzucić na kartę Obi-wana.
Ponadto zapowiedziano, że wkrótce zostanie ujawniona trzecia cecha, która ma być naprawdę czymś wielkim. Poczekamy, zobaczymy.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Wirtualne karty, edycja 3...

2002-09-22 13:08:00 TFN

Zaledwie przed kilkoma dniami pisaliśmy o spoilerach do trzeciej edycji wirtualnych kart, a od dziś można już je zciągnąć z TFNu. Wszystkie wirtualne karty (wraz z poprzednimi edycjami) znajdują się tutaj.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Spoilery o CCG i TCG

2002-09-18 22:57:00 TFN

Na TheForce.Net zaprezentowano spoilerową listę trzeciego wirtualnego dodatku do kart Star Wars: CCG. Są to na razie same opisy, a nie karty i można je obejrzeć tutaj.
Natomiast dla tych, którzy wolą nową karciankę – TCG pokazano jedną z kard dodatku ANH, a którym pisaliśmy już wcześniej, karta ta to X-wing Red Two i można ją zobaczyć tutaj.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Karty do Sith Rising UPDATE

2002-09-06 20:29:00 Pawel Szymczak

Paweł Szymczak podesłał nam info: Na stronie Wizards of the Coast jest dostępna jak narazie nieoficjalnie lista kart do dodatku "Sith Rising". Na stronie są też zdjęcia kart.

Ponieżej zamieszczamy jeszcze zdjęcia opakowań z następnego dodatku "A New Hope":
KOMENTARZE (0)
Loading..