TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Program do TCG poprawki

2003-01-11 12:14:00 Karrde

Niestety okazało się, że poprawiona wersja programu nadal posiada błędy, które mogą doprowadzić nawet do nieuruchamiania się programu cardlist. Ten i parę innych błędów poprawia patch, który można ściągnąć stąd. Sposób użycia patcha jest dokładniej opisany w pliku readme.txt - przeczytaj go zanim spatchujesz katalog z programem. Osoby, u których nie wystąpiły błędy też powinny pobrać patch, bo zapobiegnie on błędom, które mogą wystąpić. Patch dodatkowo nie tylko usuwa błędy, lecz wprowadza pewne wspaniałe rozszerzenie programu cardlist - możliwość dodawania pakietów. Pozwoli Wam ona dodać wszystkie zamieszczone na Basionie karty w ok. 3 minuty! (wcześniej trwało to 1-2 godziny). Aby móc skorzystać z dobrodziejstw tej poprawki musisz ściągnąć pliki pakietów stąd (ok. 10KB). Bardzo przepraszam wszystkich, u których program nie działał i mam nadzieję, że w programie nie wystąpią już żadne błędy.

Karrde


KOMENTARZE (0)

Karcianki

Program do TCG cdn... UDPATE

2003-01-01 14:48:00 Karrde

Jak się okazało program do TCG miał kilka wad, które przeszkadzały w grze. Autor programu - Karrde bardzo szybko naprawił program. Poprawkę można ściągnąć stąd.
Plik ma zmienioną nazwę - setup.exe.dat. By go uruchomić po ściągnięciu trzeba zmienić nazwę, wystraczy usunąć .dat, tak by pozostało samo setup.exe.
KOMENTARZE (0)
Loading..