TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Karty do gry w dodatek ANH

2003-03-28 20:23:00 Karrde

Przed Wami kolejna porcja kart, które możecie dodać do programu "TCG - wersja komputerowa". Są to karty z dodatku A New Hope. Niestety do tej pory w sieci nie jest dostępny skan karty "YT-1300". Najprawdopodobniej dodam ten skan do pakietów kart z dodatku BoY, gdy te się ukażą. Oprócz skanów kart znajdziecie również pliki pakietów, które umożliwią Wam szybkie dołączenie nowych kart do programu. Warto zwrócić uwagę w szczególności na jedną kartę z tego dodatku - Krayt Dragon. Jej zdolność pozwala jej w ciągu jednej tury zniszczyć wszystkie jednostki typu Ground przeciwnika. Jeżeli Twoja talia oparta jest na szybkich i tanich jednostkach o niskiej wytrzymałości, musisz przygotować się na odparcie ataku tej jednostki. Ciekawe są również karty Lei - przeciwnik musi wydawać Force Pointy, żeby móc ją zranić. Dodatek ANH to również nowe, bardzo przydatne zdolności: Intercept, pozwalający Ci chronić jednostki o małej wytrzymałości, Accuracy zmniejszający losowość gry i Pilot, pozwalający pilotować niektórym jednostkom statki i pojazdy naziemne - jest to jednak na razie raczej "raczkująca" zdolność - na razie piloci mają zbyt duże koszty wystawienia i przez to wielu z nich jest bezużytecznych. Życzę miłej gry.
Część 1.
Część 2.
Część 3.

Karrde


KOMENTARZE (3)

Karcianki

SWTCG:First Glimpse at Jedi Guardians and Empire Packaging

2003-03-23 12:59:00 Darth Vader

Hasbro Press Event 2003 pokazuje nam paczki dodatku dla obrańców JEDI(Jedi Guardians expansion ) oraz dodatku EMPIRE STRIKES BACK karcianej gry Star Wars. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć:
1 zdjęcie
2 zdjęcie
3 zdjęcie
4 zdjęcie
Według Wizards.com, JEDI Guardians jest dodatkiem który wejdzie do sprzedarzy prawdopodobnie w Lipcu. Znawcy w tej dziedzinie sądzą, że dodatek EMPIRE STRIKES BACK wejdzie do sprzedarzy w Listopadzie.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Turniej w Zabrzu

2003-03-19 13:02:00 MrZ

MrZ podesłal info:
30 marca w niedziele o godz 10-11 odbedzie w Zabrzu turniej SW:CCG - "BOLON". Grac bedziemy w Szkole Podstawowej nr. 42, przy ul . Gagarina (przyjezdzajacych pociagiem mozemy odebrac z dworca, zmotoryzowanym moge podeslac mapke). Wejsciowka - 15 zl. Wszyscy uczestnicy otrzymaja ciekawe nagrody(im wyzej tym lepiej:). Zainteresowanych prosze o kontakt na maila swfanpl@poczta.onet.pl przed 23 marca
KOMENTARZE (1)

Karcianki

TCG do 2018

2003-03-13 21:50:00 TFN

Wizardzi ogłosili, że udało im się wynegocjować przedłużenie licencji z Lucasem, o kolejne dziesięć lat. Zatem Wszystko wskazuje na to, że TCG będzie produkowane, aż do 2018 roku. Wizardzi zdecydowali się stworzyć też większa gamę produktów własnych, nie licencyjnych. Z produktów licencyjnych pracują obecnie nad karcianką bazującą na serialu „Simpsonowie”. Wizardzi chcą też lepiej reklamować swoje produkty. Licencja ta dotyczy też gry RPG (więcej >>>). Warto też zwrócić uwagę na inny fakt. W roku 2018 wygasa licencja Hasbro (więcej>>>), zatem czy po 2018 nastąpi koniec SW? A jeśli tak, to co będzie po wydaniu Klasycznej Trylogii na DVD...
KOMENTARZE (1)

Karcianki

Instrukcja do CCG po POLSKU!!!

2003-03-09 18:01:00 Wojciech Bogusz

Dzięki Wojciechowi Boguszowi, autorowi strony poswięconej CCG: Corelli możemy udostępnić wam instrukcje gry do CCG po Polsku. Instrukcja ta znajduje się tu. Wielkie dzięki Wojtek.
KOMENTARZE (0)
Loading..