TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Jeszcze jedna...

2003-06-11 19:37:00 Mateusz `Karrde` Bożykowski

Jakoś umknęła nam w tym newsie "paczka" z kartami do programu do gry w TCG. Sa to "popularne" (common) karty z dodaku Battle of Yavin. Karty oraz plik pakietu można pobrać stąd (BoYcommon.rar), ok.1 MB.
Miłej zabawy!!!!
KOMENTARZE (1)

Karcianki

Battle of Yavin

2003-06-09 20:35:00 Mateusz `Karrde` Bożykowski

Przed wami kolejna porcja kart. Tym razem z dodatku Battle of Yavin. Do kart z dodatku BoY dołączyłem karty z ANH, które nie znalazły się w poprzednich pakietach - są to: YT-1300 oraz Into the Garbage Chute. W plikach znajdziecie jak zwykle skany kart oraz plik *.pkt umożliwiający szybkie ich dodanie. Muszę jednak zaznaczyć, że karty dodadzą się dobrze jeśli zainstalujesz u siebie patch updatującego program do wersji 3.1 (można go ściągnąć stąd - okolo 330 kb). Jeżeli go nie zainstalujesz, po dodaniu kart mogą pojawić się dziwne błędy.
Tym razem po raz pierwszy dołączam również pliki *.pon. Są to pliki pakietów do programu TCG-online, który obecnie znajduje się w fazie beta-testów. Karty z BoY z pewnością zasługują na uwagę. Można tu znaleźć wiele niezwykle potężnych kart.
Po raz pierwszy pojawiają się karty Hana Solo, Chewbacci, Sokoła Millenium, Tarkina oraz Gwiazdy Śmierci. Jedno jest pewne - gracz Jasnej Strony nie może sobie pozwolić na zlekceważenie tej ostatniej karty. Życzę miłej gry.


A oto karty:
BoYrare.rar (ok.1 MB)
BoYuncommon.rar (ok.1 MB)
KOMENTARZE (0)
Loading..