TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Wygrać, przegrać, pociągnąć.

2003-09-11 16:11:00 Karrde

Przed Wami już trzeciw tłumaczenie artykułu ze strony Wizards of the Coast. Tym razem jest to artykuł opisujący całkiem niezłą talię Jasnej Strony opartą na karcie Chewbacca B. Nie przedłużając zapraszam do lektury. Artykuł możecie przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Nowy artykuł

2003-09-06 11:04:00 Karrde

Przed Wami kolejne tłumaczenie artykułu. Tym razem jest to przykładowa talia Ciemnej Strony z opisem grania nią. Talia ta zyskała spore uznanie środowiska graczy TCG. Tłumaczenie możecie przeczytać tutaj. Artykuł ten pochodzi ze strony Wizards of the Coast. Na oku mam już kolejny artykuł - tym razem opisujący pewną talię Jasnej Strony.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Wielkie bitwy SW

2003-09-01 17:20:00 Karrde

Przed Wami moje pierwsze tłumaczenie artykułu dotyczącego TCG. Oryginalny tekst znalazłem na stronie Wizards of the Coast. Artykuł nosi tytuł "Wielkie bitwy w historii SW: Geonosis", a jego tłumaczenie można przeczytać tutaj. Czekam na Wasze opinie. Co sądzicie o pomyśle tłumaczeń artykułów o TCG? Czy chcecie kolejne tłumaczenia artykułów? Jeśli tak to o czym? Kolejną część "Wielkich bitew"? Artykuły o taktyce w TCG? Artykuły przedstawiające przykładowe talie i sposób grania nimi? Gdybyście chcieli o coś zapytać, czy zaproponować jakiś interesujący Was temat artykułu, to piszcie na adres bozykows@wp.pl. Czekam na Wasz odzew.
KOMENTARZE (4)
Loading..