TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Spoilery kart z ROTJ

2004-10-06 21:05:00 WotC

Wizards of the Coast ujawniło parę informacji o nadchodzącym dodatku Return of the Jedi. Dodatek ten będzie zawierał 110 kart. Zobaczymy w nim nową mechanikę - Hidden Cost, aczkolwiek do tej pory WotC nie powiedziało w jaki sposób będzie ona działać (prawdopodobnie będzie pozwalała wystawiać jednostki po obniżonym koszcie i poza etapem wystawiania). Ponadto zobaczymy lokacje, które można wystawić do dowolnej areny (poniżej możecie zobaczyć jedną z nich - Occupied Coruscant). W dodatku ROTJ zobaczymy sporo kart, które prawdopodobnie będą dość potężne - Rancor, Sarlacc, Imperialni Gwardziści, Imperator Palpatine, nowe wersje Vadera i Luke'a oraz oczekiwana z niecierpliwością przez fanów Ciemnej Strony... II Gwiazda Śmierci. Ponadto dodatek ROTJ ma wyrównać siły Jasnej i Ciemnej Strony. Co prawda WotC zapowiada to przed każdym dodatkiem, ale tym razem, sądząc po ujawnionych do tej pory dwóch kartach, może okazać się to prawdą. Poniżej zamieszczamy te dwie karty, żebyście sami mogli się o tym przekonać.

Przypominamy również, że na forum w tym wątku toczy się rozmowa na temat dodatku ROTJ. Zainteresowanych zapraszam do śledzenia tego topicu, ponieważ to właśnie w nim zamieszczane będą informacje o kolejnych spoilerach.
KOMENTARZE (3)

Karcianki

Premiera Wars TCG

2004-10-06 19:07:00 Wars TCG

Dzisiaj na rynek (na razie USA) trafiła nowa karcianka firmy Decipher - Wars TCG. Co prawda gra nie toczy się w świecie Gwiezdnych Wojen, ale za to mechanika gry jest oparta na wysoko cenionej przez fanów SW karciance SW CCG. Na oficjalnej stronie Wars TCG znajdziecie instrukcję do gry, listę kart wraz z ich skanami (na razie lista jest niepełna, ale to się wkrótce zmieni), opowiadania wprowadzające w świat gry i wiele innych materiałów. Ciekawostką jest fakt, że opowiadania zostały napisane przez znanego większości fanów Gwiezdnych Wojen pisarza, Michaela Stackpole'a.
Dla fanów CCG przygotowaliśmy również artykuł wymieniający i oceniający zmiany jakie zaszły w mechanice gry (z powodu charakteru samego artykułu nie polecam go osobom, które nie znają gry SW CCG).
KOMENTARZE (3)
Loading..