TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

TESB w Polsce

2004-03-20 06:21:00 Wo_Ja_Ann

Jak poinformował nas Wo_Ja_Ann w szczecińskim Feniksie można już kupić 11-karciane boostery z TESB. Cena takiego boostera wynosi 19 zł. Nie wiem jak wygląda sytuacja w innych miastach Polski, ale całkiem możliwe, że boostery z TESB są do nabycia również gdzie indziej.
KOMENTARZE (6)

Karcianki

Karty z EU w R&S

2004-03-14 08:43:00 WotC

Na stronie WotC pojawiły się kolejne 4 karty z dodatku Rogues and Scoundrels. Informacja ta nie byłaby być może warta newsa, gdyby nie fakt, że jedną z zaprezentowanych kart jest karta... Kyle'a Katarna znanego z serii gier Dark Forces i Jedi Knight. Niedowiarki mogą kliknąć w ten link (przepraszam za niską jakość, ale tylko takie zdjęcie było dostępne na stronie WotC). Interesujący jest też symbol nowego dodatku - jest to symbol Czarnego Słońca. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że zobaczymy karty Xizora, Guri, czy też Dasha Rendara lub innych postaci znanych z Cieni Imperium. Pozostaje nam zatem tylko czekać na R&S i mieć nadzieję, że polski wydawca nie będzie zwlekał z jego wydaniem w Polsce.
KOMENTARZE (14)

Karcianki

Co w Rogues and Scoundrels?

2004-03-06 08:46:00 WotC

Nareszcie na oficjalnej stronie WotC pojawiły się spoilery kart z nadchodzącego Rogues and Scoundrels. W nowym dodatku możemy się spodziewać przede wszystkim wielu neutralnych kart (głównie łowców nagród). Dosteniemy m.in. nową wersję Boby Fetta, który za jedyne 4 BP daje pilotowanej jednostce +20 speed, Pay 2 Force -> Deflect 1 oraz zdolność Bounty pozwalającą przejrzeć karty w ręce przeciwnika i wyrzucić jedną z nich na discard. Kolejną ciekawą jednostką jest nowy Chewbacca. Ma bardzo wysoki i do tego darmowy Retaliate. Co więcej, gdy jego Retaliate zniszczy wrogą jednostkę, to Chewbacca się untapuje. Ciemna Strona dostała natomiast nowego Vadera. Ma on ciekawą zdolność pozwalającą wziąć trzy karty z wierzchu talii przeciwnika, położyć je na bok i zagrywać kartami typu Battle, które się tam znajdują do końca tury (po czym Vader musi odłożyć te karty z powrotem na wierzch talii przeciwnika w dowolnej kolejności). Co ciekawe Vader nie ma podtypu Imperial, ale za to po raz pierwszy w grze dostał podtyp Dark Jedi Master. Interesująca jest też nowa neutralna karta misji - Falcon's Needs. Karta ta za jedyne 2 BP daje wybranej jednostce przeciwnika do końca gry zdolność Upkeep: Pay 2 build points or tap this unit. Czyli innymi słowy przeciwnik będzie musiał co turę płacić 2 BP albo tapnąć tą jednostkę. Pozostałe ujawnione karty są już mniej interesujące - dostaniemy zatem nowego, taniego, dość silnego i wytrzymałego Greedo, ale za to ze zdolnością Accuracy -1 i wymagającego co turę discardnięcia jednej karty z ręki (co jest po trosze rekompensowane przez zdolność Bounty Greeda pozwalającą pociągnąć 2 karty). Dostaniemy też kartę Dune Sea Krayt Dragon, która co prawda sama nie potrafi się untapnąć, ale za to kiedy zostanie zaatakowana, to można zapłacić 4 FP, żeby się untapnęła.
Trzeba przyznać, że szykuje się całkiem niezły dodatek.
KOMENTARZE (3)
Loading..