Karcianki

I Trójmiejski Turniej TCG

Nomann
6

Nomann przekazał nam informację o I Trójmiejskim Turnieju TCG:
"W czwartek 22 kwietnia w REBELU odbędzie się turniej karcianki STAR WARS TCG. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Należy posiadać dwa decki (jeden dla Jasnej i jeden dla Ciemnej Strony). Impreza rozpocznie się o godzinie 16.15"
My również ze strony Bastionu serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju, a wszystkim uczestnikom życzymy pasjonujących rozgrywek.

R&S w Szczecinie

Wo_Ja_Ann
12

Jak poinformował nas Wo_Ja_Ann w szczecińskim sklepie Feniks można już dostać 11-karciane boostery z Rogues and Scoundrels za cenę 19 zł. Wielkie dzięki za info.

Ban dla Ugnaughtów

WotC
18

Wczoraj WotC podjęło decyzję o zbanowaniu karty Ugnaught pochodzącej z dodatku Rogues and Scoundrels. Tym samym zabronione jest używanie tej karty na turniejach TCG. Decyzja została podjęta na skutek opublikowania w sieci przez jednego z graczy TCG talii opartej na karcie Ugnaught. Talia ta mogła wygrać grę już w pierwszej turze nie dając przeciwnikowi żadnej szansy na obronę (więcej szczegółów na temat tej talii znajdziecie w tym temacie na forum).
Gracze nadal czekają na decyzję WotC w sprawie karty Sleen. Karta ta, w połączeniu z pewnymi kartami misji, pozwala pozbawić przeciwnika wszystkich kart w talii w przeciągu ok. 3 tur.

TCG: Recenzja R&S

0

Mniej więcej tydzień temu miała miejsce premiera dodatku Rogues and Scoundrels w USA. Jeżeli jesteście ciekawi jak wypadł ten dodatek i czy warto czekać na jego wydanie w Polsce, zapraszam do zapoznania się z jego recenzją.

TCG: TPM potwierdzone

WotC
5

WotC oficjalnie potwierdziło, że następnym dodatkiem po Rogues and Scoundrels (który parę dni temu ukazał się już w USA) będzie dodatek The Phantom Menace. Tak jak wcześniej mówiły pogłoski krążące po Internecie dodatek będzie zawierał tylko 90 nowych kart. WotC ujawniło też nową mechanikę, którą zobaczymy w TPM. Nazywa się Lucky i sprawia, że jednostka posiadająca taką zdolność ma większe szanse trafić przeciwnika, a przeciwnikowi ciężej jest ją trafić. Ujawniona została również pierwsza karta z tego dodatku. Nazywa się Anakin's Podracer i możecie ją zobaczyć poniżej.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.