TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

I Trójmiejski Turniej TCG

2004-04-19 20:37:00 Nomann

Nomann przekazał nam informację o I Trójmiejskim Turnieju TCG:
"W czwartek 22 kwietnia w REBELU odbędzie się turniej karcianki STAR WARS TCG. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Należy posiadać dwa decki (jeden dla Jasnej i jeden dla Ciemnej Strony). Impreza rozpocznie się o godzinie 16.15"
My również ze strony Bastionu serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju, a wszystkim uczestnikom życzymy pasjonujących rozgrywek.
KOMENTARZE (6)

Karcianki

R&S w Szczecinie

2004-04-13 17:16:00 Wo_Ja_Ann

Jak poinformował nas Wo_Ja_Ann w szczecińskim sklepie Feniks można już dostać 11-karciane boostery z Rogues and Scoundrels za cenę 19 zł. Wielkie dzięki za info.
KOMENTARZE (12)

Karcianki

Ban dla Ugnaughtów

2004-04-13 07:56:00 WotC

Wczoraj WotC podjęło decyzję o zbanowaniu karty Ugnaught pochodzącej z dodatku Rogues and Scoundrels. Tym samym zabronione jest używanie tej karty na turniejach TCG. Decyzja została podjęta na skutek opublikowania w sieci przez jednego z graczy TCG talii opartej na karcie Ugnaught. Talia ta mogła wygrać grę już w pierwszej turze nie dając przeciwnikowi żadnej szansy na obronę (więcej szczegółów na temat tej talii znajdziecie w tym temacie na forum).
Gracze nadal czekają na decyzję WotC w sprawie karty Sleen. Karta ta, w połączeniu z pewnymi kartami misji, pozwala pozbawić przeciwnika wszystkich kart w talii w przeciągu ok. 3 tur.
KOMENTARZE (18)

Karcianki

TCG: Recenzja R&S

2004-04-09 16:15:00

Mniej więcej tydzień temu miała miejsce premiera dodatku Rogues and Scoundrels w USA. Jeżeli jesteście ciekawi jak wypadł ten dodatek i czy warto czekać na jego wydanie w Polsce, zapraszam do zapoznania się z jego recenzją.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

TCG: TPM potwierdzone

2004-04-09 06:46:00 WotC

WotC oficjalnie potwierdziło, że następnym dodatkiem po Rogues and Scoundrels (który parę dni temu ukazał się już w USA) będzie dodatek The Phantom Menace. Tak jak wcześniej mówiły pogłoski krążące po Internecie dodatek będzie zawierał tylko 90 nowych kart. WotC ujawniło też nową mechanikę, którą zobaczymy w TPM. Nazywa się Lucky i sprawia, że jednostka posiadająca taką zdolność ma większe szanse trafić przeciwnika, a przeciwnikowi ciężej jest ją trafić. Ujawniona została również pierwsza karta z tego dodatku. Nazywa się Anakin's Podracer i możecie ją zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (5)
Loading..