TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Dalsze promocje

2004-06-29 15:01:00 REBEL

Na stronie sklepu internetowego REBEL pojawiły się boostery z dodatków SR oraz ANH, a także startery z ANH i AOTC po bardzo atrakcyjnych cenach. Startery kosztują po 15zł (zamiast 49zł), bustery 11-karciane 7zł (zamiast 15zł), a bustery 5-karciane 4zł (zamiast 8zł). Z pewnością jest to interesująca oferta dla fanów TCG.
KOMENTARZE (7)

Karcianki

Startery TCG

2004-06-20 21:43:00 Axel za Rebel

Axel przekazał nam informację, że na stronie www.rebel.pl starter Star Wars TCG Attack of the Clones kosztuje jedynie 15 zł + koszty wysyłki (zamiast 40 zł). Jeżeli ktoś jeszcze nie ma tego startera, a chciałby zacząć grę w TCG, to może być niezła okazja.
KOMENTARZE (7)

Karcianki

Spoilery kart

2004-06-14 07:44:00 WotC

Wizards of the Coast ujawniło garść spoilerów kart z nadchodzącego dodatku TPM. Dodatek ten będzie zawierał 90 kart, a dużą jego część będą stanowiły karty z EU. Zobaczymy m.in. takie postacie jak: Quinlan Vos, Dark Woman, A'Sharad Hett, Vilmarh Grahrk jak również Durge (którego kartę możecie zobaczyć poniżej). Poniżej prezentujemy ujawnione do tej pory karty:KOMENTARZE (14)

Karcianki

Bany i ograniczenia

2004-06-01 07:42:00 WotC

WotC przedstawiło dzisiaj listę kart zbanowanych i ograniczonych. Na oficjalnych turniejach nie wolno używać kart zbanowanych i nie można mieć więcej niż jedną kopię karty ograniczonej w talii. Obecna lista będzie obowiązywać od 20 czerwca, a co jakiś czas ukazywać się będzie nowa. Obecnie zbanowane zostały następujące karty (oczywiście Ugnaught został zbanowany wcześniej i dlatego nie ma go na poniższej liście):

Holoprojection Chamber - lokacja ta obniża o 1 BP koszt wszystkich misji i sprawiła, że talia oparta na misjach jest zbyt prosta do zagrywania. Stanowi centrum talii, która może dać jednemu z graczy dużą przewagę nad drugim graczem już w pierwszej turze.
Kessel System - lokacja dająca wszystkim jednostkom zdolność „ Gain 1 extra build point. Play only during your build step.” Podobnie jak Holoprojection Chamber karta ta może doprowadzić do dużej różnicy w sytuacji graczy już w pierwszej turze, co jest niezdrowe dla gry.

Ograniczone zostały następujące karty:

Falcon’s Needs - Karta misji dająca jednostce przeciwnika Upkeep: „Pay 2 build points or tap this unit.” Karta ta ma zdecydowanie zaniżony koszt (2 BP), a jej prawdziwa potęga ujawnia się, gdy na jakąś jednostkę zagrano więcej niż jedną kartę Falcon’s Needs.
Lull in the Fighting, Peace on Naboo i Lost in the Asteroids - karty te za darmo zapobiegają wszystkim obrażeniom zadanym przez jednostki w odpowiednio: Character, Ground i Space arenie. WotC uznało, że efekt jest za silny jak na darmowe karty i umożliwia graczom wstrzymywanie gry na niedopuszczalnie długi okres czasu. Ponadto jest wiele kart o podobnym efekcie, ale kosztujących odpowiednio dużo.

WotC przedstawiło też listę kart, które są pod baczną obserwacją i mogą w przyszłości zostać zbanowane lub ograniczone. Te karty to: Falcon's Needs, Lull in the Fighting, Peace on Naboo, Lost in the Asteroids, Alter the Deal, Remember the Prophecy, Jedi Council Quorum, Homing Missiles, Lars Homestead, Chewbacca G, Millennium Falcon F.
KOMENTARZE (12)

Loading..