TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Coruscant Emergency Ship - DUŻY UPDATE

2005-03-29 17:32:00 WotC

Kolejny spoiler karty z dodatku RotS. Tym razem jest to Coruscant Emergency Ship. Karta zawiera niepublikowane dotąd zdjęcie z Epizodu III.
Ponadto z nieoficjalnego źródła poznaliśmy listę kart w starterach Zemsty Sithów, jak również tekstowe spoilery 4 z tych kart.

UPDATE:
Pojawiło się sporo nowych spoilerów kart. Ze względu na ich ilość ostrzegę jedynie raz na początku, że wiele kart zawiera niepublikowane dotąd zdjęcia z filmu - z czego większość to zdjęcia statków i pojazdów. Na początek jedyny nowy oficjalny spoiler - Republic Fighter Wing.
Nieoficjalnych spoilerów jest natomiast sporo. DARTH_TED zamieścił w sieci zdjęcia kolejnych 40 nowych kart. Możecie się z nimi zapoznać pod następującymi linkami: link1, link2, link3, link4, link5. (każdy z tych linków prowadzi do kilkumegowego pliku jpg zawierającego od 5 do 9 skanów)
LTFong zamiścił dwa kolejne skany (niestety nie najlepszej jakości): Yoda J oraz Palpatine's Sanctum.
A na zakończenie radzę zajrzeć jeszzce do tekstowych spoilerów, gdzie pojawiły się 3 kolejne spoilery dostarczone przez Jango Thorna.

Oficjalny temat na Forum
KOMENTARZE (7)

Karcianki

Nowe spoilery kart

2005-03-26 07:58:00 WotC

W sieci pojawiły się kolejne spoilery kart z dodatku RotS. Poniżej zamieszczam linki do nich wraz z informacją jakiego typu spoilera można się na karcie spodziewać:
Instill Doubt - zdjęcie z trailera RotS
Anakin Skywalker L - niepublikowane dotąd zdjęcie z pewnego pojedynku (aczkolwiek niewiele spoilerujące) i nowa kwestia dialogowa
Thwart - zdjęcie z trailera RotS + uzupełnienie pewnego dialogu, który znamy z trailera
Mustafar Battle Grounds - ciężko powiedzieć czy zdjęcie było wcześniej publikowane czy nie, ale tak czy inaczej ciężko jest nazwać je spoilerem
Droid Battlestaff - dość interesujące niepublikowane dotąd zdjęcie

Dodatkowo znamy już mechanizm działania kart ekwipunku. Ekwipunek po zapłaceniu kosztu budowy jest wystawiany do strefy budowy. Stamtąd po zapłaceniu wypisanych na karcie kosztów doczepienia można kartę ekwipunku doczepić do wybranej jednostki (przy czym typ jednostki, do której możemy doczepić daną kartę jest wyszczególniony w linii podtypu karty ekwipunku). Jeżeli jednostka z doczepionym ekwipunkiem trafi na stos discard, karta do niej dołączona trafia z powrotem do strefy budowy i po zapłaceniu kosztów dołączenia będzie ją można doczepić do innej jednostki. Ciekawostką i niespodzianką dla wielu graczy jest jednak to, że nie ma limitu kart ekwipunku dołączonych do pojedynczej jednostki, a zatem dopuszczalne jest np. doczepienie 4 Droid Battlestaffów albo Jedi Lightsaberów (albo i tego i tego) do jednej jednostki.

A na koniec drobne, częściowe spoilery kart, które pojawia się w dodatku RotS. Możemy zatem oczekiwać:
- misji Jasnej Strony, która może zastąpić kartę Thwart
- lokacji Ciemnej Strony, która sprawi, że Vader będzie silniejszy po zabiciu każdej postaci
- neutralnej karty bitewnej, która może zastąpić Discuss It In Committee
- lokacji o koszcie budowy równym 0
- misji Ciemnej Strony, która pozwoli wyrzucić dowolną kartę z ręki gracza Jasnej Strony
- lokacji Jasnej Strony, która da wszystkiem jednostkom w Space arenie zdolność Retaliate

A ja jeszcze przypomnę, że planowana premiera dodatku RotS w USA będzie za tydzień.


Oficjalny temat na Forum
KOMENTARZE (12)

Karcianki

Nowe spoilery kart - UPDATE

2005-03-18 21:16:00 WotC

Na oficjalnej stronie Wizards of the Coast pojawiły się informacje o nadchodzących kartach z dodatku RotS. Wiemy, że Jasna Strona dostanie nową jednostkę typu Space o zdolności Bombard 4. Ciemna Strona dostanie natomiast nową flotę ze zdolnością do naprawiania samej siebie, a także nową jednostkę o potędze zbliżonej do Trade Federation Battleship Core. Niemniej jednak najbardziej interesujące są z pewnością trzy nowe skany kart. Poniżej zamieszczam do nich linki wraz z informacjami jakiego rodzaju spoilera możecie się spodziewać na karcie:
Droid Missiles - karta zawiera niepublikowane dotąd zdjęcie nowej broni Separatystów
Darth Vader R - karta zawiera dość interesujący cytat z Dartha Vadera
Bail Organa B - karta zawiera cytat z Baila Organy nie będącym niczym nowym dla czytających spoilery i lekko spoilerowym dla tych którzy ich nie czytają

UPDATE:
Oprócz wyżej wymienionych kart WotC ujawniło dwie kolejne:
Darth Sidious E - karta zawiera niepublikowane dotąd zdjęcie Sidiousa oraz jego interesującą kwestię dialogową
Combined Squadron Tactics - karta zawiera zdjęcie pochodzące z pewnej bitwy, o której wiedzą już chyba nawet ci, którzy panicznie unikają spoilerów
KOMENTARZE (10)
Loading..