TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Recenzja dodatku RotS

2005-04-09 18:20:00

Niedawno swoją premierę miał nowy dodatek do karcianki Star Wars TCG zatytułowany Revenge of the Sith. Zgodnie z obietnicą zamieszczam jego recenzję. Ponadto opisy dodatków zostały wzbogacone o opis dodatku RotS. Życzę miłej lektury.
KOMENTARZE (2)

Karcianki

Premiera dodatku RotS

2005-04-02 07:02:00 WotC

Dzisiaj swoją premierę za oceanem miał nowy dodatek do SWTCG zatytułowany Revenge of the Sith. Na oficjalnej stronie WotC zamieszczona już została pełna lista kart wraz z ich zdjęciami. A już niedługo na Bastionie zostanie zamieszczona recenzja nowego dodatku, jak również (w trochę późniejszym terminie) tłumaczenie nowych zasad (gdyż w RotS zasady lekko się zmieniły w paru elementach gry, a ponadto poprawiono parę wcześniejszych błędów).

Oficjalny temat na Forum
KOMENTARZE (7)

Karcianki

Galactic Senate

2005-04-01 10:52:00 Rebelbasers

W sieci pojawiły się kolejne spoilery z dodatku Revenge of the Sith, zapewne już ostatnie przed jutrzejszą premierą. Tradycyjnie już ostrzegam, że skany kart mogą zawierać spoilery, zarówno w postaci zdjęć z filmu, jak i fragmentów linii dialogowych.
Pierwszą z nowych kart jest wyspoilerowana przez Cyber_Sitha karta Galactic Senate.
LTFong natomiast wyspoilerował kolejne 6 kart. Są to: Buzz Droid, Dismiss, Obi-Wan Kenobi N, Padme Amidala G, Spinning Slash oraz Unexpected Attack.
KOMENTARZE (4)
Loading..