Karcianki

Fankarty CCG

Darth Paździoch
3

Darth Paździoch przesłał nam kilkadziesiąt zrobionych przez siebie kart do karcianki SW CCG. Zapraszamy wszystkich fanów tej gry do zapoznania się z efektami jego pracy. Karty można obejrzeć w naszej bastionowej galerii. Jednocześnie zachęcamy innych graczy do przesyłania swojej twórczości zarówno CCGowej jak i TCGowej.

Champions of the Force

Rebelbasers
5

5. lutego b.r. rozpocznie się drugi turniej TCG z serii Champions of the Force. Są to turnieje sieciowe organizowane przez www.rebelbasers.com. Rozgrywane są za pomocą programu LackeyCCG (więcej o nim możecie przeczytać w tym wątku na naszym Forum) i są otwarte dla wszystkich chętnych fanów TCG. W zależności od ilości osób, które się do niego zgłoszą, turniej będzie się składał z trzech lub czterech dwutygodniowych rund. Wszyscy chętni do wystąpienia w turnieju proszeni są o założenie konta na tamtejszym forum (o ile takowego nie posiadają) i wpisanie się w tym wątku.

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować Rafowi82, jedynemu Polakowi, który wystąpił w pierwszym turnieju z serii i zajął w nim wysokie trzecie miejsce, a w rankingu punktowym zajmuje drugie miejsce, tracąc zaledwie punkt do lidera. Życzymy dalszych sukcesów.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.