TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Fankarty CCG

2007-02-25 16:26:00 Darth Paździoch

Darth Paździoch przesłał nam kilkadziesiąt zrobionych przez siebie kart do karcianki SW CCG. Zapraszamy wszystkich fanów tej gry do zapoznania się z efektami jego pracy. Karty można obejrzeć w naszej bastionowej galerii. Jednocześnie zachęcamy innych graczy do przesyłania swojej twórczości zarówno CCGowej jak i TCGowej.
KOMENTARZE (3)

Karcianki

Champions of the Force

2007-02-01 22:21:00 Rebelbasers

5. lutego b.r. rozpocznie się drugi turniej TCG z serii Champions of the Force. Są to turnieje sieciowe organizowane przez www.rebelbasers.com. Rozgrywane są za pomocą programu LackeyCCG (więcej o nim możecie przeczytać w tym wątku na naszym Forum) i są otwarte dla wszystkich chętnych fanów TCG. W zależności od ilości osób, które się do niego zgłoszą, turniej będzie się składał z trzech lub czterech dwutygodniowych rund. Wszyscy chętni do wystąpienia w turnieju proszeni są o założenie konta na tamtejszym forum (o ile takowego nie posiadają) i wpisanie się w tym wątku.

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować Rafowi82, jedynemu Polakowi, który wystąpił w pierwszym turnieju z serii i zajął w nim wysokie trzecie miejsce, a w rankingu punktowym zajmuje drugie miejsce, tracąc zaledwie punkt do lidera. Życzymy dalszych sukcesów.
KOMENTARZE (5)
Loading..