TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Republic at War

2008-04-06 22:37:00 IDC

Właśnie ukazał się kolejny dodatek do TCG wykonany przez fanowski komitet. Dodatek Republic at War wprowadza do TCGa 120 nowych kart opartych na animowanym serialu Clone Wars. Twórcy dodatku postawili sobie za cel przywrócenie grywalności pewnym frakcjom, którymi ostatnio grano nieco rzadziej. I tak znajdziemy nowe karty dla talii opartych na Jedi, Separatystach, Republice, Klonach i jednostkach wodnych. Pojawiły się też karty pozwalające oprzeć talie na gladiatorach występujących w jednym z odcinków serialu.
Pomimo względnie niewielkiej ilości nowych kart, nowy dodatek wprowadza aż dwie nowe zdolności - Fury i Double Strike. Fury jest nieco słabszą wersją znanej od początku karcianki zdolności Critical Hit (zamiast dodawać nowe obrażenia, Fury daje tylko pewną szansę na ich zwiększenie). Double Strike natomiast pozwala zaatakować jednostce dwa różne cele.
Na stronie komitetu znajdziecie karty z nowego dodatku oraz uaktualnione zasady. Plugin do Lackeya (czyli programu pozwalającego grać w różnej maści karcianki przez Internet) w tej chwili nie jest jeszcze dostępny, ale lada dzień powinien się pojawić. Serdecznie zachęcam wszystkich miłośników TCGa do zapoznania się z nowymi kartami oraz do dyskusji o dodatku RaW na naszym Forum.
KOMENTARZE (8)
Loading..