TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Galaxies TCG udostępnione

2008-08-28 08:58:31 TheForce.Net

Jak informuje LucasArts and Sony Online Entertainment w swoim oświadczeniu, 27 sierpnia w San Francisco oficjalnie została odpalona gra Star Wars Galaxies TCG. Okazuje się Champions of the Force nie są turniejem o globalnym charakterze, ale pierwszym dodatkiem do gry. Jak widać producenci zmienili nieco koncepcję i wraz ze wzrostem zainteresowania e-TCG’iem postanowili zmienić swoje pierwotne plany.Dzięki oświadczeniu producentów wiemy trochę więcej na temat pozyskiwania nowych kart. W pierwszym dodatku jest ich 250, w tym 20 kart typu „loot”. Jeden e-booster ma 15 kart, żeby go zdobyć należy regularnie opłacać konto Star Wars Galaxies. Co miesiąc na nasze konto wpływałoby po 5 boosterów. Darmową 14 dniową wersję gry można pobrać z oficjalnej strony Star Wars Galaxies. Każdy kto zdecyduje się na wykup konta Galaxies po grze w darmowe demo otrzyma: jeden deck startowy (do wyboru: Jedi, Sith, Rebel, Imperial), dodatek Star Wars Galaxies: Rage of the Wookiees oraz chip dający 20% doświadczenia więcej, który można użyć 50 razy w Star Wars Galaxies.

Jeżeli chcecie zobaczyć preezentację Star Wars Galaxies TCG zaglądnijcie tutaj.
KOMENTARZE (3)

Karcianki

Pokaz SW Galaxies TCG

2008-08-21 20:53:33 TCGPlayer

GenCon 2008 przyniósł wiele nowego w świecie RPG, miniaturek i TCG. Była to także świetna okazja dla przedstawicieli LucasArts i Sony Online Enterteinment do zaprezentowania swojego nowego dziecka: Star Wars Galaxies TCG - suplementu do gry MMO Star Wars Galaxies w postaci gry TCG online. O samej grze informowaliśmy was już jakiś czas temu. Chuck Kallenbach, w siedmio minutowym filmiku, opowiada nam o: tym jak wygląda prowadzenie rozgrywki, mocach kart i sposobie na zwycięstwo. Zainteresowanych demem „Star Wars Galaxies Trading Card Game” odsyłamy poniżej:
Przy okazji GenConu poznaliśmy także więcej szczegółów na temat Galaxies TCG. Mimo tego, że producenci przekonują, że gra ma zostać udostępniona pod koniec lata, nieoficjalnie mówi się, że najwcześniejszym możliwym terminem premiery będzie 1 październik. Tym samym został przesunięty moment rozpoczęcia turnieju online „Champions of the Force”. Kilka przykładowych kart do gry możecie zobaczyć w tym miejscu, a parę fotografii z rozgrywanej partii w tym.
KOMENTARZE (0)

Karcianki

Tydzień Wojen Klonów: recenzja ''Republic at War''

2008-08-14 23:42:00 IDCPocząwszy od pierwszego dodatku do TCG (Attack of the Clones), w karciance Wizardsów można było znaleźć karty jednostek i zdarzeń z Wojen Klonów. Niemniej jednak dopiero ostatnio pojawił się zestaw w całości oparty na wydarzeniach z tej wojny. Dodatek Republic at War zawiera 120 kart nawiązujących do wydarzeń przedstawionych w pierwszych dwudziestu odcinkach serialu Clone Wars. Z okazji tygodnia Wojen Klonów przygotowaliśmy dla Was recenzję tego zestawu. Zachęcamy również do jego ocenienia i skomentowania na odpowiedniej podstronie.

Wszystkie atrakcje tygodnia poświęconego Wojnom Klonów są dostępne pod tym adresem.
KOMENTARZE (0)
Loading..