Karcianki

Tydzień Sithów - Sithowie w TCG

5Z okazji tygodnia Sithów przygotowaliśmy dla Was artykuł opisujący najciekawsze karty Sithów w TCG wraz z paroma poradami strategicznymi.

Zapraszamy do czytania w tym miejscu.

Wszystkie atrakcje Tygodnia Sithów dostępne będą tutaj.

Premiera Virtual Block 6.2: Domain Of Evil

Komitet Graczy
3


Na stronie Komitetu Graczy ukazał się właśnie kolejny wirtualny dodatek pod nazwą „Domain of Evil”, który jest kontynuacją „Virtual Set 6: Reflection IV”.

Wśród 26 kart z „Domain of Evil” znajdziemy takie karty jak „Dathomir Witch”, „Galen's Lightsaber, Vader's Gift”, „Gundark” czy też nowe wersje statków łowców nagród wraz ze swoimi wbudowanymi właścicielami. Kartami z tego dodatku będzie można legalnie grać na turniejach już od 21 grudnia.

Według wstępnych ustaleń (klik!) kolejnym dodatkiem miał być „Galaxy at War”, jednak Komitet postanowił przełożyć premierę tego dodatku na luty przyszłego roku i skupił się na wydaniu kilkunastu dodatkowych kart. Nowy dodatek ma za zadanie zrównoważyć obie strony i rozwiązać wszystkie sytuację, które powstały w wyniku erraty.
Pobierz Virtual Set 6: Domain of Evil

Nightsister's Revenge

StarWars.com
3

Już w tym miesiącu światło dzienne ujrzy piąty dodatek do e-karcianki Star Wars Galaxies Trading Card Game zatytułowany „Nightsister's Revenge”. Gracze będą mogli wzbogacić swoje talie o całkiem nowe karty posiadające umiejętność „Beast”, dzięki którym można zadawać ciężkie obrażenia przeciwnikowi podczas gry. W dziesięciu nowych scenariuszach przyjdzie nam się zmierzyć z wrażliwą na Moc Siostrą Nocy, która została wygnana do lodowych jaskiń na Hoth. Dzięki umiejętności kontrolowania umysłów, Siostra Nocy przejęła kontrolę nad stadem Wamp. Tak potężna umiejętność panowania nad wszelakimi bestiami sprawiła, że zarówno Imperium jak i Rebelia zaczęli zwracać na nią uwagę.


„Nightsister's Revenge” będzie dodatkiem składającym się z 200 kart oraz około 20 kart typu Loot, dzięki czemu wszystkich kart dostępnych w grze będzie już ponad 1600. Wśród nowych umiejętności znajdziemy m.in:
  • Dodawanie nowych specjalnych zdolności, dzięki którym gracze będą natychmiast gotowi do ataku lub obrony
  • Przyznawanie premii unikalnych kartom dzięki wydawaniu żetonów, dzięki czemu można rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść
Więcej informacji o nowym dodatku oraz o samej grze możecie znaleźć na stronie: www.StarWarsGalaxies.com/tradingcardgame.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.