TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Zapowiedzi wirtualnych CCG

2009-04-18 08:27:11 obiwan04 za komitet fanowski

Komitet graczy SW CCG przedstawił listę trzech nowych wirtualnych dodatków, które mają ukazać się jeszcze w tym roku.

Czym są wirtualne karty?
Są to właściwie nowe "teksty gry" do rzeczywistych kart wydanych przez firmę Decipher. Wystarczy pobrać odpowiednie pliki PDF ze strony komitetu, wydrukować znajdujące się w nich teksty gry i wsadzić razem z kartami do folijek ochronnych (tzw. protektorów).Pierwszy z dodatków już się ukazał i nosi nazwę ”The Force Unleashed”. Jest to tak na prawdę kolejna antologią opatrzoną numerkiem pięć, która zawiera 22 karty (odpowiednio 10 dla jasnej i 12 dla ciemnej strony). W „The Force Unleashed” można znaleźć między innymi takie karty jak: Galen, Secret Apprentice czy też Fallen Jedi, czyli Maris Brood. Dodatek można pobrać zupełnie za darmo ze strony komitetu w tym miejscu .


Kolejnym zapowiadanym dodatkiem (na drugą połowę roku) jest „Galaxy at War” Ma on w głównej mierze skupiać się na toczeniu wielkich bitew i wojen a także na wszystkim co jest z tym związane. Bardzo prawdopodobne jest też to, że zobaczymy całkiem nowy rodzaj kart.

Między końcem 2009 a początkiem 2010 roku ma odbyć się premiera trzeciego dodatku, który jeszcze nie został nazwany. Ma on być produkt podobnym do wizardowskiego ”Imperial Entaglement”, czyli dużo imperiali i ”złych gości”. Możliwe, że pojawią się także nowe stworzenia.

Pobierz „The Force Unleashed” – wirtualny dodatek do CCG
KOMENTARZE (16)
Loading..